Społeczny Komitet Obrony Praw i Wolności Obywatelskich „Veritas”, przy wsparciu łowickiego klubu Gazety Polskiej, prowadzi przed budynkiem Sądu Rejonowego w Łowiczu kolejny protest.

Tym razem chce zwrócić uwagę na nieprawidłowości w sprawie licytacji nieruchomości Grzegorza Kotucha z Nieborowa o której pisaliśmy w NŁ. Przypomnijmy, że jego nowy dom wraz z blisko 2 ha nieruchomością, położoną w atrakcyjnej części Nieborowa, został zlicytowany za bardzo niską kwotę. Prokuratura w Łowiczu, która bada sprawę już wykazała, że wycena nieruchomości, która to umożliwiła, była zaniżona o 50%. Sprawa nadal jest przedmiotem badań prokuratury.

Przed sadem zebrało się około 10 osób, które nie zgadzają się z postanowieniami Sądu Rejonowego w Łowiczu i uważają się za osoby pokrzywdzone przez wyroki, które zapadły na jego salach sądowych. Ale prezes komitetu Daniel Bogusz podkreśla, że osób pokrzywdzonych jest – jego zdaniem – więcej.

1 komentarz

  1. O godz. 14-ej kiedy była konferencja prasowa było ok. 30 osób… w tym czasie z pokrzywdzonymi były przeprowadzane wywiady dla TVP… Każdy nawet średnio myślący człowiek po obejrzeniu wczorajszego programu Sprawa dla reportera nie ma wątpliwości, że UKŁAD NISZCZY KAŻDEGO kto mu się narazi!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.