Kod pocztowy 99-418 odzyskał swoje znaczenie. To kod przypisany Poczcie Bełchów, dziś 4 grudnia, po 7 latach nieobecności Poczta Polska, wróciła do tej miejscowości. Pierwszy list w otartej filii urzędu wysłał poseł i sekretarz stanu w Kancelarii Premiera RP Grzegorz Schreiber.

.

Moment otwarcia filii Poczty Polskiej w Bełchowie. Na zdjęciu prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski oraz poseł i sekretarz stanu w Kancelarii Premiera RP Grzegorz Schreiber.

Schreiber tuż przed otwarciem podkreślił, że otwarcie urzędu wpisuje się w próbę odwracania działań poprzedniego rządu w Polsce, który brał pod uwagę jedynie rachunek ekonomiczny, a nie interes Polaków, w tym przypadku mieszkańców małych miejscowości. Przez zamykanie urzędów pocztowych wydłużał drogę obywatela do instytucji państwa. Prezes Poczty Polskiej Przemysław Sypniewski powiedział zaś, że filia PP otwarta w Bełchowie jest jedną ze stu, jakie planuje się przywrócić w małych miejscowościach. Zachęcał przy tym do wysyłania kart pocztowych do rodzin i znajomych przed nadchodzącymi świętami i korzystania z wysyłania paczek z otwartej filii.

Po otwarciu urzędu Poczty Polskiej, goście zostali zaproszeni przez miejscową społeczność do filii Gminnego Ośrodka Kultury, gdzie w sali widowiskowej wystąpiły dzieci z miejscowego przedszkola oraz zespół seniorów Bełchowskie Nutki.

20 komentarzy

 1. Sowa i Przyjaciele – jacy Ci wyborcy są dla radnych uciążliwi.

 2. sowa pusta głowa, ile grozi za zastraszania internautów?

 3. sowa mądra głowa

  Za prześladowanie w sieci m.in. rozpowszechnianie w wirtualu oszczerstw pod adresem konkretnych osób, obraźliwych komentarzy grozi od 3 do 10 lat pozbawienia wolności !!!
  Stalkerzy którzy to robią to ludzie:
  – którym trudno pogodzić się z porażką i brakiem akceptacji ze strony innych!
  – błędnie interpretują zachowania innych ludzi, a ich sposób postrzegania rzeczywistości jest zniekształcony!
  – są natarczywi i agresywni!
  – mają kłopot z utrzymywaniem trwałych relacji w życiu osobistym!
  – mają silną potrzebę zwrócenia na siebie uwagi!
  RADZĘ SIĘ NAD TYM ZASTANOWIĆ ZANIM BĘDZIE ZA PÓŹNO!

 4. Lowiczanin

  Wszystko ładnie, pięknie ale jak dojdzie do kampani to zobaczymy ile te pajace wydadzą ze swoich??? Teraz darmocha to trzeba się pokazać!

 5. zwycięstwo

  najlepiej krytykować a co zrobiliście Wy !!!!!!!!!!!!!!

 6. wspaniale, najwyzszy czas znowu miec poczte w Belchowie, brawo!

 7. Kosmatka to typowy karierowicz. Idzie tam gdzie władza. Oszukał koalicję PiS w radzie powiatu łowickiego, kumając się z PSLem (za stanowisko wicestarosty) a oszukany przez Kosmatkę Kosiorek przyjął go w “nagrodę” do PiS (jeden wart drugiego). Trzeba być Kosiorkiem aby tak robić i co na to członkowie PiS?

  • PIS w Łowiczu to formacja rozbita, podzielona i zawłaszczona przez jedna osobę. Jak by nie patrzeć i nazwac to prywata.

 8. Bełchowianin

  Werle, szraiber, Kocmatka – to są pasożyty. Czy oni wypracowali kiedyś zysk netto! Ostatni do pracy pierwsi do mianowania! I taki życie 😉

 9. Obwarowania się Panie buduje jak w Konstantynopolu.

 10. siostrzeniec

  No i kolejne stanowisko dla wójka stworzone !

 11. siostrzeniec

  No i kolejne stanowisko dla cioci stworzone !

 12. Ale to nie ten Kosmatka, któremu młotkiem zabili matkę jak była naczelnikiem poczty w Bełchowie.
  Tamten został oficerem WP i wylądował w Warszawie. A poczta kiedyś była w lesie na końcu peronów kolejowych. To też było przekleństwo komunizmu.

 13. To przecie cyrk, szkoda że Prezydent nie przyjechał no i oczywiście od razu kampania wyborcza Oj Kosmatka !!!!!

 14. Kosmatka to teraz prawa ręka tego nieudacznika Kasiorka!

 15. Patologia

  Szreiber pomógł – nie udało się zrobić gminy, udało się zrobić pocztę! Gdzie my idziemy???

 16. A co ten Kosmatka-sprzedawczyk tam robi?

 17. No pięknie

  Przyjechał dygnitarz kiedy przecinano wstęgę, dzieci z kwiatami i występy. Ja tego nie pamiętam ale mój ojciec szybko znalazł analogię. Gdzie my idziemy?

 18. schreiber już oddał wszystkie długi??

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.