Zdecydowanie Pelikan-2005 Łowicz nie radzi sobie w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2. Po raz kolejny zakończył mecz porażką i to wysoką. W sobotę, 27 października 2018 roku, zespół trenera Marcina Rychlewskiego przegrał z Widzewem Łódź SA 0:9 (0:4).

Nic już chyba nie mają na swoje usprawiedliwienie zawodnicy Pelikana-2004. Jedno zwycięstwo na dwanaście rozegranych kolejek świadczy nie najlepiej o możliwościach zespołu, albo ich słabej mobilizacji i chęci walki. A rozmiary porażki nie są małe, to aż 49 łącznie straconych bramek, z czego na mecz z Widzewem przypadło dziewięć.

W sporcie tak bywa, że raz się wygrywa, a innym razem przegrywa. Ale inaczej patrzy się na wynik, gdy zdobywa się jakieś bramki, a nie tylko je traci. Łowiczanie nie potrafili przeprowadzić żadnej składnej akcji zakończonej skutecznym atakiem. Cztery bramki straty odnotowali w pierwszej połowie, a po przerwie ulegli rywalom jeszcze pięć razy. To duża porażka…

12. kolejka I ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych C2:
Widzew Łódź SA – MUKS Pelikan-2005 Łowicz 9:0 (4:0); br.: Maksymilian Łukasik 5 (5, 19, 55, 62 i 66), Patryk Banasiak 2 (17 i 25) i Bartosz Kazimierczak 2 (28 i 29).
Pelikan-05: Piotr Włodarczyk – Mateusz Sierota, Jakub Milczarek, Jakub Oblicki, Kornel Woliński – Filip Deka, Mateusz Skonieczny, Mikołaj Jabłoński, Alan Palos – Bartłomiej Kowalski, Igor Woliński. Na zmiany wchodził: Patryk Stępniak i Jan Mikoś – Mikołaj Modzelewski.

RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki – Łódzka AF Łódź 1:1
Feniks PSA Łódź – AKS SMS Łódź 1:3
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – GKS Bełchatów SA 0:0

1. Widzew Łódź SA (1) 12 32 64-14
2. AKS SMS Łódź (3) 12 24 35-17
3. RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki (2) 12 22 29-13
4. Feniks PSA Łódź (4) 12 19 27-15