W czwartek (20 września) w hotelu Bristol w Warszawie odbyło się ciekawe wydarzenie – koncert fortepianowy utworów Ignacego Jana Paderewskiego, którego uzupełnieniem był pokaz mody z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, którego realizatorką była Ela Piorun, projektantka dobrze znana w Łowiczu, pochodząca z Boczek Chełmońskich.

Całość wydarzenia miała nawiązywać do czasów, gdy Polacy cieszyli się niedawno odzyskaną wolnością.

Było to możliwe dzięki koncertowi, podczas którego Krzysztof Książek – półfinalista i laureat nagród na XVII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, razem z żoną Agnieszką zagrał utwory Ignacego Jana Paderewskiego – wybitnego polskiego pianisty i kompozytora, premiera i ministra spraw zagranicznych, jednego z współtwórców naszej niepodległości.

Wydarzenie uświetnił pokaz mody w stylu lat 20. i 30. XX wieku, który zrealizowała właśnie Ela Piorun.

Projektantka, której kreacje coraz częściej wybiera Pierwsza Dama RP Agata Kornhauser-Duda, po raz kolejny zaprosiła do udziału w pokazie Kingę Sęk, Łowiczankę która została już dwukrotnie I Wiceksiężanką, a także Miss Fashion w wyborach Księżanki i Księżaka, które co roku odbywają się w Łowiczu.

7 komentarzy

 1. PIĘKNA KREACJA, PIĘKNA MODELKA.BRAWO!

 2. Super, trzymajcie się dziewczyny!
  💪💪💪🎷🎷🎷😍😍😍

 3. Łowicz w moim sercu

  Piękna kobieta! Życzę powodzenia i wytrwałości!!!!

 4. No żadnego szału miało być

 5. Jeśli to ta modelka w czerwonej sukience to rzeczywiście piękna jak…nie wiem co zwykła prosta dziewczyna żadnego szły nie ma z urodą

 6. Pieknie Kinga!!!
  Projekty Eli Piorun Sa naprawde dobre
  Gratulacje dla obu Pan👏👏👏

 7. Brawo! Oby więcej odważnych, młodych, pięknych ciałem i umysłem Łowiczan! Pokażmy się z jak najlepszej strony!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.