Spotkanie w Łowiczu z udziałem Artura Partyki. 19 marca, godz. 15.00 Hotel ECO.

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa  Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i  średnich firm.  Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków  zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.

Spotkania uświetni wystąpienie gościa specjalnego : p. Artura Partyki:  dwukrotnego medalisty olimpijskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców wszechczasów i mówcy motywacyjnego. Uczestnicy spotkań będą  mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z ekspertami,  którzy pomogą dopasować źródła finansowania adekwatnie do potrzeb i konkretnych projektów.  Udział w wydarzeniach jest również okazją do integracji  środowiska  gospodarczego i nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny po dokonaniu wcześniejszej rejestracji elektronicznej na   rejestracja@larr.lodz.pl  W tytule proszę wpisać datę spotkania.

Komentowanie nie jest możliwe.