W łowickim Hotelu Eco dzisiaj, 23 czerwca, Porozumienie Łowickie ogłosiło kto będzie z jego list kandydował do Rady Miejskiej w Łowiczu i Rady Powiatu Łowickiego.

Konferencję prowadził Michał Sobczak, kandydat na burmistrza. Przedstawił najważniejsze cele jakie stawia sobie Porozumienie Łowickie, na pierwszym miejscu wymieniając politykę prorodzinną, ochronę środowiska i rozwój turystyki.

Programy dla miasta i dla każdej z gmin mają zostać szczegółowo przedstawione na późniejszych spotkaniach.

Poznaliśmy też kandydatów na radnych. Do Rady Miejskiej w Łowiczu kandydować będą:

Okręg numer 1 – Marek Boroski, Krystyna Gromczewska, Anna Sękowiak i Krzysztof Wieteska.
Okręg numer 2 – Piotr Kowalski i Agnieszka Ruta-Kucińska.
Okręg numer 3 – Henryk Bolimowski, Adam Myszkowski i Michał Sobczak.
Okręg numer 4 – Krzysztof Janicki, Wiesław Jaros, Martyna Kosiorek i Zofia Szczepaniak.

Kandydatami Porozumienia Łowickiego do Rady Powiatu Łowickiego są:

Okręg numer 1 – Kamil Sobol, Marek Szkopiak i Adam Szkup.
Okręg numer 3 – Grzegorz Bogucki, Stanisław Budzeń, Beata Lewaniak i Bartosz Pełka.
Okręg numer 4 – Leszek Antos i Monika Wawrzyn.

43 komentarze

 1. ludzie juz srali po tych gruszkach Kalinskiego na rynku wiedza ze to wszystko przed wyborami ,uderza do ludzi teraz ,aby wejsc do koryta .

 2. ludzie juz srali po tych gruszkach Kalinskiego na rynku wiedza ze to wszystko przed wyborami ,uderza do ludzi teraz ,aby wejsc do koryta

 3. Dobrze że ojciec zdążył załatwić mi robotę jeszcze przed wyborami w MOS w Kiernozi:)

  • Z tego co wiem to nie tylko tobie, pan po zawodówce dba o rodzine to trzeba mu przyznac poobsadzał wszystko co sie da.

 4. Co niektórzy nawet matury nie mają….WSTYD!!!

 5. żenada sami kolesie i do tego dołączy starosta. teraz się będzie działo w skansenie a Pani dyrektor Kowalska będzie nadskakiwać na wiecach przedwyborczych mężusia, starosty. kucharza i pupili ich. tragedia a ludzie będą za to płacić

 6. A gdzie Nowoczesna z Jaśniewskim. Czyżby PSL “zrobił w konia”???

 7. Panie Michale super że ma pan wizję dla naszego miasta. Jak yo sie mowi patrzy Pan z pozycji bociana nie żaby. Widać to po tym jak żaby rechoczą. Będę namawiał wszystkich swoich znajomych by głosowali na Pana.

  • Janusz jaką wizję miasta, gdzie ją widzisz, widać u ciebie fachowość postrzegania świata z pozycji mułu – gadki o żabach, idź do Grażyny, bo głupoty piszesz. Przecież ten pan zrobi taki wynika jak swego czasu kandydat z PO (chyba kutnowski od ZEC), a tym bardziej jak takich radnych chce wprowadzić, z wyjątkami żenada. Desant z Łodzi w rachubę nie wchodzi.

 8. sami fachowcy od pobierania diet

 9. Stachu Budzen-czy to nie jest ten,co na turniejach doi krowy na czas?Jezeli to tyn dojcok to nabral juz wprawy i liczy na dojenie kasy z panstwowego koryta!

 10. Czy mógłbym prosić o podsumowanie działalności p. Sobola jako przewodniczącego Łowickiej Rady Sportu? Jakie postawił cele, co zrobił w ramach tego gremium, czego zaniedbał…

  W Skierniewicach opracowano np. Strategię Rozwoju Sportu, która jest bardzo wartościowym dokumentem. Początkowo myślałem, że Łowicka Rada jako ciało doradcze, pójdzie właśnie w tym kierunku i zmobilizuje miejskich urzędników do jakiejkolwiek pracy koncepcyjnej. Szkoda.

 11. Mieszanka osób, którym nigdy nie zaufam.

 12. Tacy szczęśliwi już pewnie liczą ile diety bedzie.

 13. Boże chroń nas przed takimi kandydatami

 14. O i jest specjalistka od podrabiania podpisów

 15. ania, nic się nie zmieni jak będziesz pisać “z poza”, zamiast “spoza”. I inny burmistrz Ci nie pomoże.

 16. co widzę

  “Kandydat” z ŁODZI, wżeniony w łowickie, za którym stoi powiat obecny i były, z partii zielonego listka – na FB widać z kim trzyma i kto za tym stoi. A miłość do Łowicza od trzech miesięcy, od momentu pomysłu, by mieć tu swojego burmistrza, sterowanego z powiatu. Na profilu w koszulce PSL, na pochodach PSL i jak przystało lojalnie “prawie na żywo” relacje wystąpień p. Bejdy i Kosiniaka. Aż w oczy szczypie obłuda i cwaniactwo, ukryte pod logo Porozumienia, z PSL w tle? A inni by tylko do koryta i po dietę. Panie i Panowie zróbcie coś dla MIASTA, to może ONO o was się upomni.

 17. co widzę

  Jak to spoza układ?, to jest dopiero UKŁAD, jacy profesjonaliści?, jaki konkret?. Toż to ludzie powiatu: gość z karczmy w skansenie – powiatowej, dyrektor szkoły – powiatowej, pan czytający (z problemami) listy od Posła Bejdy, właściciel firmy kajakowej, która realizuje spływy dla powiatu (bo żona w instytucji – powiatowej, czyli Centrum, wybiera, kto ma to robić) – odsyłam do Łowiczanina, wicestarosta od lat przy staroście Figacie. I jeszcze panowie specjaliści od kościoła na Górkach – są po dwóch stronach barykady, a tu w jednym gronie. Trochę Siara. Ale takie kandydatury 😉

 18. Fajnie zaczęli… a Kalinski w lesie nic nie robi taki pewny że wygra

 19. Postkomuna pełnym ryjem.

 20. Super się zapowiada kibicuje im 🙂

 21. przynajmniej profesjonaliści nie ludzie z łapanki jak u Kalinskiego

 22. nareszcie ktoś z poza układu ludzie jak nie zmienimy burmistrza to w tym.mieście nic się nie zmieni

 23. I super nareszcie jakiś konkret 😉

 24. Chuck Norris i Antonio Banderas dołączyli bo pewnie jeden drugiemu będzie mógł wystawiać jeszcze bardziej zawyżone faktury itp. Ale działamy społecznie ?

 25. Grupka pod przywództwem zawodówki.

 26. Kornel Morawiecki

  A kto zostanie przy Gędku, radny partii Morawieckiego w PSLu?

 27. Co za zbieranina. Same bystrzachy + żółta nimfa z Grudz. Cóż, w demokracji jest i miejsce na kabaret, ale że i Piotrek z Sobolem do tej brygady dołączyli.

 28. Ku chwale ojczyzny-wszyscy na zdjeciu do koryta+

 29. Elita elit z Chuckiem Norrisem na czele!

 30. Piotruś trzeba było stanąć za obiektywem, lepsze zdjęcie by było 😉

 31. Ania Prawdziwy Kibic

  Słabo!

 32. SąsiadZPrzedmieścia

  Piotrusiu…. wracaj do żywych, te czerwone mordy to nie miejsce dla Ciebie!!!!

 33. Teraz wiadomo dlaczego sprawę działki na Górkach od lat nie można załatwić zgodnie z wolą mieszkańców skoro przedstawiciel (radny) z tego osiedla Pan Krzysztof J. trzyma z największymi orędownikami w RM budowy kościoła na Górkach czyli Panem Borowskim i Wieteską.

 34. Internatu

  To już mamy kampanie że kandydaci są ?

 35. Andrzejek

  Od razu zmusiła . Po prostu o swoje interesy trzeba dbać a im bliżej jesteś tym lepiej dbasz

 36. Piotrek Piotrusiu!Co Ty tam robisz? Kim się otoczyłeś. Widzę że masz spuszczoną głowę. Zmusiła Cię?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.