Tomasz Rzymkowski, poseł z ramienia Stowarzyszenia „Kukiz’15” spotkał się 11 marca z mieszkańcami Głowna. Przez ponad dwie godziny dzielił się przemyśleniami i odpowiadał na pytania dotyczące polskiej polityki wewnętrznej i zagranicznej. Poświęcił też nieco miejsca tzw. aferze Amber Gold, którą zna jak mało kto, gdyż na co dzień jest członkiem badającej ją komisji śledczej.

Poseł Tomasz Rzymkowski (Kukiz 15) mówił w Głownie m.in. o polskiej polityce wewnętrznej i zagranicznej, a także aferze Amber Gold. Fot. J. Lenart

Poseł Rzymkowski przyjechał do Głowna na zaproszenie miejscowego koła stowarzyszenia „Kukiz’15”. Trzeba przyznać, że było to jedno z ciekawszych spotkań z parlamentarzystami, jakie miały miejsce w mieście w ostatnich latach. Poseł nie bał się bowiem odpowiadać na pytania i wyrażać swoją opinię, nawet gdy wydawać się mogła ona kontrowersyjna.

W pierwszej części spotkania, w której to poseł opowiadał, poświęcił uwagę trzem zagadnieniom: wyborowi Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej, dwóm projektom ustaw, które – jego zdaniem – mogą przynieść sporo złego, a także pracy komisji śledczej ds. Amber Gold. W drugiej – odpowiadał na pytania.

Pełną relację ze spotkania z politykiem przeczytasz w najnowszym numerze Wieści z Głowna i Strykowa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.