Chwile grozy musiała przeżyć kobieta jadąca dzisiaj, 7 lipca około godziny 14, samochodem Renault Megane. Na drodze krajowej numer 70 w pobliżu węzła autostrady A2 (okolice Nieborowa) samochód w czasie jazdy stanął w płomieniach.


Na szczęście kobieta zdołała w porę zatrzymać samochód i opuścić go o własnych siłach, nie odnosząc obrażeń zagrażających jej życiu i zdrowiu. Samochód całkowicie stanął w płomieniach. Prawdopodobną przyczyną pożaru były wady techniczne samochodu w połączeniu z wysoką temperaturą. W akcji ratowniczo-gaśniczej brali udział strażacy z PSP w Łowiczu i OSP w Nieborowie.

 

6 komentarzy

  1. Właścicielka pojazdu

    Akurat prowadziłam ten pojazd i zdarzenie przebiegało zupełnie inaczej. Powyższy artykuł jest dowodem na brak kompetencji współczesnych dziennikarzy, którzy często wprowadzają w błąd czytelników.

  2. Myślę że te wasze domniemania są bez podstawne wady techniczne może ale gdybyś ty miał 400000 przebiegu to ciekawe jak byś się zachowywał. Lecz to ci nie grozi podnieść przy 100. Auto chodziło non stop po było firmowe i na dodatek jestem ciekaw jakim jeździsz autem.

  3. Na pierwszy rzut oka widać że przód samochodu cały więc wady techniczne odpadają szybciej paliła w samochodzie i wyrzucając peta przez okno wpadł z powrotem 🙂

  4. Prawdopodobną przyczyną pożaru były wady techniczne samochodu w połączeniu z wysoką temperaturą. MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!

  5. Co za beznadziejny tekst chyba komuś się spieszylo.

  6. Antonio

    KTO PISAŁ TEN ARTYKUŁ? BEZ ŁADU I SKŁADU! PIERWSZE ZDANIE MISTRZOSTWO ŚWIATA!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *