Z przyczyn technicznych nie odbyła się zapowiadana na niedzielę na godz. 17.00 projekcja etiud filmowych uczestników tegorocznej edycji warsztatów “Nakręć się na Łowicz”.

Warsztaty trwały w Łowickim Ośrodku Kultury od 30 września, a ich uczestnicy pracowali z profesjonalistami, m.in. reżyserką Agnieszką Wąsikowską i Marcinem Kunderą.

Organizatorzy warsztatów, przepraszając zebranych na sali kona Fenix widzów, najpierw próbowali doprowadzić do pokazu, ale kiedy problemom nie udało się zaradzić, postanowili go odwołać i przełożyć na inny termin, bo o godz. 18.00 musiał zacząć się inny seans filmowy. 

Wcześniej gościom, którzy przyszli do kina na przegląd etiud, przedstawiono ich twórców. Ci krótko opowiedzieli o swoich kilkuminutowych dokumentach, rozbudzając wśród publiczności ciekawość, która – mamy nadzieję – zostanie jeszcze zaspokojona w innym terminie. 

Z komentarza, jaki otrzymaliśmy od uczestniczki spotkania (pod tekstem) wynika, że obył się kameralny pokaz “na strychu”. Być może uda się doprowadzić jeszcze do projekcji w kinie? 

Uczestnicy warsztatów “Nakręć się na Łowicz”. Fot. Elżbieta Woldan-Romanowicz

3 komentarze

  1. Czy będą one dostępne dla szerszej publiczności np na YT czy Facebooku?

    • Elżbieta Woldan-Romanowicz

      Dyrektor ŁOK, spotkany dziś w Czatolinie na rajdzie PTTK, mówił, że etiudy zostaną zamieszczone w internecie.

  2. Kameralny pokaz odbył się w sali “na strychu” Etiudy ciekawe i bardzo wzruszające. Byłam zdziwiona profesjonalnym podejściem, szczególnie najmłodszych twórców. Gratuluję wszystkim, najbardziej jestem dumna z prac Kai Podrażki i Olka Jarosa.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.