Chwile wzruszenia i wybuchy radości – to emocje, jakie stały się udziałem małżeństw, które wzięły udział w randce małżeńskiej, zorganizowanej przez parafię Chrystusa Dobrego Pasterza oraz II Liceum Ogólnokształcące w Łowiczu.

Na randkę zgłosiło się ponad 90 par małżeńskich, co było bardzo miłym zaskoczeniem dla organizatorów. I już dzisiaj, 12 lutego ogłosili, że za rok, z okazji Walentynek, również zostanie zorganizowana podoba randka.

Małżeństwa spotkały się na mszy św. o godz. 15, odprawionej specjalnie dla nich w kościele przy ul. Jana Pawła II. Podczas liturgii mieli okazję odnowić swoje przyrzeczenia małżeńskie.

Z kościoła udali się do “Medyka”, aby obejrzeć wspólnie film, występ młodzieży, wypić kawę lub herbatę i zjeść ciasto. Na koniec otrzymali pamiątkowe dyplomy i odśpiewali “Apel Jasnogórski”.

Organizatorom przedsięwzięcia przyświecała idea zachęcenia małżeństw do częstszego spędzania ze sobą czasu. Fakt, że mają pary mają go dla siebie mało – potwierdziły osoby, z którymi rozmawialiśmy. Co nam o sobie opowiedzieli – przeczytasz w kolejnym numerze Nowego Łowiczanina, 16 lutego.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.