W sobotę 22 kwietnia o godz. 18 w sali kina Fenix ŁOK odbędzie się pokaz spektaklu „Jesteśmy przynętą, kochanie!” w ramach warsztatów teatru dokumentalnego „To miasto to moja opowieść”. Wstęp jest bezpłatny dla wszystkich.

„Jesteśmy przynętą, kochanie!” to spektakl teatralny w przeważającej części oparty na wspomnieniach i relacjach z kijowskiego Majdanu. Wielokrotnie nagradzaną na festiwalach sztukę wyreżyserowała łowiczanka Agnieszka Wąsikowska, która będzie współtworzyć projekt „To miasto to moja opowieść” z Małych Grantów 2017. Po zakończeniu spektaklu w sobotę odbędzie się spotkanie z jego twórcami.

Nabór do projektu jeszcze trwa, ale to już jego ostatnie dni, bo już w najbliższy piątek 21 kwietnia, na strychu ŁOK odbędzie się spotkanie organizacyjne, na którym zostanie ustalony plan spotkań grupy projektowej.

Projekt będzie składał się z cyklu warsztatów (aktorskich, dramaturgicznych, ruchowych), których efektem końcowym ma być pokaz work in progress (eksperymentalny proces twórczy, w którym każdy otrzymuje szansę, aby zostać współtwórcą spektaklu). Od początku wykluwać się będzie pod okiem profesjonalnych twórców teatralnych. Jego premierowy pokaz zaplanowano na 30 kwietnia na godz. 16 w kinie Fenix.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.