Niedziela, 5 listopada 2017 roku, nie była szczęśliwa dla podopiecznych trenera Marcina Płuski. W wyjazdowym meczu 15. kolejki III ligi Pelikan Łowicz uległ rezerwom warszawskiej Legii 0:2 (0:1).

Fot.: Paweł A. Doliński

Obie bramki dla stołecznych zdobył Mateusz Majewski. Pierwszą bramkę biało-zieloni stracili w 13. minucie i przez długi czas taki wynik utrzymywał się na tablicy. W 80. minucie Legia po raz drugi pokonali golkipera Pelikana i tym samym ustaliła wynik spotkania.

15. kolejka III ligi – grupa I:
CWKS Legia II Warszawa – KS Pelikan Łowicz 2:0 (1:0); br.: Mateusz Majewski  2 (13 i 80).
Legia II: Jakub Szumski – Łukasz Turzyniecki, Tomasz Wełnicki, Mateusz Bondarenko, Robert Bartczak – Piotr Cichocki (58 Grzegorz Aftyka), Tsubasa Nishi, Hildeberto Pereira (73 Kamil Orlik), Dominik Nagy – Miłosz Szczepański (51 Michał Góral), Mateusz Majewski (81 Eryk Więdłocha).
Pelikan: Gabriel Łodej – Mateusz Jagiełło, Grzegorz Wawrzyński, Mateusz Kasprzyk, Michał Adamczyk – Jakub Bistuła (72 Fabian Woźniak), Przemysław Bella – Rafał Parobczyk (82 Kamil Kuczak), Bartosz Bujalski (77 Krystian Mycka), Michał Wrzesiński – Daniel Ciechański (75 Sebastian Kaczyński).
Sędziował: Paweł Jarguz (Olsztyn). Żółte kartki: Hildeberto Pereira i Dominik Nagy – obaj Legia II oraz Fabian Woźniak (1) – Pelikan.

MLKS Victoria Sulejówek – TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki 3:3 (1:2); br.: Sebastian Czapa (28), Wojciech Wocial (52) i Daniel Smuga 57 – Kamil Żylski (38 karny), Damian Pawlak (42) i Łukasz Marciniak (66).
MKS Kaczkan Huragan Morąg BKS Tur Bielsk Podlaski 2:0 (1:0); br.: Rafał Kruczkowski (21) i Radosław Lenart (80).
MKS Ełk – KS Polonia Warszawa 0:1 (0:); br.: Grzegorz Wojdyga (90+2).
KS Ursus Warszawa KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 4:3 (0:0); br.: Paweł Wolski 4 (53, 66, 90 i 90+3) – Grzegorz Domżalski (69), Maciej Koziara (73) i Arkadiusz Kuciński (82).
ZKS Olimpia Zambrów Rolimpex GKS LZS Wikielec 1:0 (0:0); br.: Patryk Malinowski (49).
KS Warta Sieradz – RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1:3 (0:2); br.: Maciej Łabędzki (68) – Adam Patora (26), Kamil Szymczak (31) i Artur Golański (73).
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki OKS Sokół Ostróda 2:1 (0:1); br.: Marcin Kozłowski (57) i Kamil Wiśniewski (82) – Adrian Wójcik (14).
RTS Widzew Łódź – ŁKS 1926 Łomża 1:2 (0:2); br.:  Mateusz Ostaszewski (90+3) – Michał Misiak (28) i Marcin Świderski (40).

1. TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki (2) 14 32 25-10
2. RTS Widzew Łódź (1) 15 31 30-12
3. RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki (3) 15 30 26-18
4. MKS Kaczkan Huragan Morąg (6) 15 27 21-15
5. KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubuskie (4) 15 27 27-24
6. MLKS Victoria Sulejówek (5) 15 25 30-25
7. KS Ursus Warszawa (7) 15 24 18-19
8. CWKS Legia II Warszawa (8) 15 23 28-17
9. KS Polonia Warszawa (9) 15 23 22-13
10. ZKS Olimpia Zambrów (11) 15 21 18-21
11. MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (12) 15 19 27-27
12  ŁKS 1926 Łomża (15) 15 18 14-20
13. KS Pelikan Łowicz (10) 14 18 31-26
14. KS Warta Sieradz (13) 15 15 20-26
14. MKS Ełk (14) 14 15 11-14
16. OKS Sokół Ostróda (16) 14 14 17-22
17. Rolimpex GKS LZS Wikielec (17) 15  6 13-28
18. BKS Tur Bielsk Podlaski (18) 15  5   5-46


16, kolejka III ligi – grupa I (2017.11.10-12):
KS Pelikan Łowicz – ZKS Olimpia Zambrów (n, godz. 11.15)
MLKS Victoria Sulejówek – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki (ptk, godz. 19.00)
ŁKS 1926 Łomża – MKS Ełk (s, godz. 13.00)
Rolimpex GKS LZS Wikielec – MKS Kaczkan Huragan Morąg (s, godz. 15.00)
RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki RTS Widzew Łódź (n, godz. 11.00)
TS Konsport Sokół Aleksandrów Łódzki – KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie (n, godz. 11.00)
BKS Tur Bielsk Podlaski – KS Ursus Warszawa (n, godz. 13.00)
KS Polonia Warszawa CWKS Legia II Warszawa (n, godz. 13.00)
OKS Sokół Ostróda KS Warta Sieradz (n, godz. 16.00)

1 komentarz

  1. Czemu Ptaki nie mogą wygrać na wyjeździe??? Trenera się poznaje po meczach wyjazdowych.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *