W środę, 13 września 2017 roku, podopieczni trenera Piotra Gawlika, zagrają mecz rozgrywany w ramach 7. kolejki IV ligi. Tym razem rywalem Pelikana II będzie LKS Omega Kleszczów.

Spotkanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Łowiczu przy ul. Stefana Starzyńskiego 6/8, a początek planowany jest na godz. 16.30.

7. kolejka IV ligi (2017.09.13):
KS Pelikan II Łowicz – LKS Omega Kleszczów (śr, godz. 16.30)
MUKS Stal Niewiadów KS Sand-Bus Kutno (śr, godz. 16.30)
GKS II Bełchatów KS Warta Działoszyn (śr, godz. 16.30)
KS ParadyżGLKS Zjednoczeni Bełchatów (śr, godz. 16.30)
MKP Boruta Zgierz – KS Ceramika Opoczno (śr, godz. 16.30)
LKS Zawisza Pajęczno – MKS Pilica Przedbórz (śr, godz. 16.30)
MKS Zjednoczeni StrykówLKS Kwiatkowice (śr, godz. 16.30)
GKS Orkan Buczek – MKS Unia Skierniewice (śr, godz. 16.45)
LKS Termy Ner Poddębice – ZKS Włókniarz Zelów (śr, godz. 18.30

1. MKS Unia Skierniewice (1) 6 16 19-5
2. KS Warta Działoszyn (2) 6 16 16-3
3. LKS Termy Ner Poddębice (3) 6 16 14-6
4. KS Pelikan II Łowicz (5) 6 13 14-3
5. LKS Omega Kleszczów (7) 6 13 16-12
6. LKS Kwiatkowice (4) 6 12 23-6
7. ZKS Włókniarz Zelów (10) 6 12 10-11
8. KS Ceramika Opoczno (8) 6 11   6-5
9. GKS Orkan Buczek (6) 6 10 16-9
10. MKS Zjednoczeni Stryków (9) 6   9 22-8
11. KS Sand-Bus Kutno (11) 6   9 10-8
12. MKP Boruta Zgierz (12) 6   6 13-11
13. KS Paradyż (14) 6   6   9-9
14. MUKS Stal Niewiadów (13) 6   4 13-11
15. GKS II Bełchatów (15) 6   4   17-17
16. MKS Pilica Przedbórz (16) 6   0   5-25
17. LKS Zawisza Pajęczno (17) 6   0   1-28
18. GLKS Zjednoczeni Bełchatów (18) 6   0   2-49


8. kolejka IV ligi (2017.09.16-17):
MKS Unia Skierniewice – KS Pelikan II Łowicz (s, godz. 15.00)
KS Ceramika Opoczno – LKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 15.00)
GLKS Zjednoczeni Bełchatów MKS Zjednoczeni Stryków (s, godz. 16.00)
KS Warta Działoszyn KS Paradyż (s, godz. 16.30)
MUKS Stal Niewiadów – GKS II Bełchatów (s, godz. 16.30)
LKS Omega Kleszczów MKP Boruta Zgierz (s, godz. 17.00)
ZKS Włókniarz ZelówLKS Zawisza Pajęczno (s, godz. 17.00)
LKS Kwiatkowice – GKS Orkan Buczek (n, godz. 16.00)
KS Sand-Bus Kutno – MKS Pilica Przedbórz (n, godz. 16.00

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *