Najbliższy mecz, w ramach 11. kolejki IV ligi, łowicki Pelikan II rozegra u siebie w sobotę, 7 października 2017 roku, o godz. 19.00 (a nie o godz. 16.00). Rywalem zespołu trenera Piotra Gawlika tym razem będzie KS Warta Działoszyn, a mecz odbędzie się na Stadionie Miejskim im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu przy ul. Jana Pawła II 3.

KS Pelikan Łowicz FB

Warta Działoszyn zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli rozgrywek ligowych, czyli nieco wyżej niż biało-zieloni. Wiadomo więc, że dobrze radzi sobie na boisku. Czy zawodnicy Pelikana poradzą sobie z wymagającym przeciwnikiem okaże się już w sobotę.

11. kolejka IV ligi (2017.10.06-08):
KS Pelikan II Łowicz – KS Warta Działoszyn (s, godz. 19.00)
LKS Termy Ner Poddębice – LKS Kwiatkowice (ptk, godz. 18.30)
KS Paradyż KS Sand-Bus Kutno (s, godz. 15.00)
LKS Zawisza PajęcznoMKS Unia Skierniewice (s, godz. 15.00)
MKS Zjednoczeni Stryków – GKS II Bełchatów (s, godz. 15.30)
MKP Boruta Zgierz GLKS Zjednoczeni Bełchatów (s, godz. 16.00)
ZKS Włókniarz ZelówKS Ceramika Opoczno (s, godz. 16.00)
MKS Pilica Przedbórz – LKS Omega Kleszczów (s, godz. 16.00)
GKS Orkan Buczek – MUKS Stal Niewiadów (n, godz. 15.00)

1. MKS Unia Skierniewice (1) 10 28 36-5
2. LKS Termy Ner Poddębice (2) 10 25 23-11
3. KS Warta Działoszyn (3) 10 23 24-8
4. KS Pelikan II Łowicz (5) 10 20 25-7
5. LKS Kwiatkowice (6) 10 18 28-10
6. ZKS Włókniarz Zelów (4) 10 18 19-16
7. LKS Omega Kleszczów (8) 10 16 22-23
8. KS Sand-Bus Kutno (9) 10 16 18-13
9. MKS Zjednoczeni Stryków (10) 10 16 26-9
10. KS Ceramika Opoczno (12) 10 15 11-11
11. GKS Orkan Buczek (7) 10 14 17-14
12. KS Paradyż (13) 9 13 22-14
13. MKP Boruta Zgierz (11) 10 12 21-26
14. GKS II Bełchatów (14) 10 10 22-23
15. MUKS Stal Niewiadów (15) 9   8 18-14
16. MKS Pilica Przedbórz (16) 10   3 10-36
17. LKS Zawisza Pajęczno (17) 10   1   3-37
18. GLKS Zjednoczeni Bełchatów (18) 10   0   3-75


12. kolejka IV ligi (2017.10.14-15):
MUKS Stal Niewiadów – KS Pelikan II Łowicz (s, godz. 16.00)
KS Sand-Bus KutnoKS Ceramika Opoczno (s, godz. 15.00)
KS Paradyż MKS Zjednoczeni Stryków (s, godz. 15.00)
GLKS Zjednoczeni BełchatówLKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 15.00)
LKS Omega Kleszczów – ZKS Włókniarz Zelów (s, godz. 15.00)
KS Warta Działoszyn MKP Boruta Zgierz (s, godz. 15.00)
MKS Unia SkierniewiceMKS Pilica Przedbórz (s, godz. 15.00)
GKS II Bełchatów – GKS Orkan Buczek (n, godz. 12.00)
LKS KwiatkowiceLKS Zawisza Pajęczno (n, godz. 15.00)

1 komentarz

  1. To stadion Pelikana ma takie znakomite oświetlenie, że rezerwy będą grać o 19.00? Czyli mniej więcej do 20.50. Nie szkoda kasy na energię elektryczną zużytą przez oświetlające boisko jupitery górujące nad tą częścią miasta?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.