Przed zespołem trenera Piotra Gawlika mecz 1. kolejki IV ligi. W nowy sezon wejdą rywalizując z drużyną z LKS Kwiatkowice. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 12 sierpnia 2018 roku, o godz.17.00, na wyjeździe.

Fot.: Paweł A. Doliński.

1. kolejka IV ligi (2018.08.11-12):
LKS Kwiatkowice – KS Pelikan II Łowicz (n, godz. 17.00)
Sędzia: Michał Dzwonkowski (Piotrków Trybunalski).

MKS Zjednoczeni Stryków – MKS Pilica Przedbórz 2:1 (2:0); br.: Joachim Pabjańczyk 2 (4 i 19) – Daniel Potakowski (81).
RKS Radomsko – LKS Omega Kleszczów (s, godz. 17.00)
LKS Ceramika Opoczno – MKP Boruta Zgierz (s, godz. 17.00)
KS Warta Działoszyn – KS Sand-Bus Kutno (s, godz. 17.00)
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra – LKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 17.00)
MGUKS Pogoń Zduńska Wola – ZKS Włókniarz Zelów (s, godz. 17.00)
GKS Orkan Buczek – KS Warta Sieradz (n, godz. 17.00)
MUKS Stal Niewiadów – LKS Zawisza Pajęczno 3:0 (w.o.)

1. MUKS Stal Niewiadów (9) 1 3 3-0
2. MKS Zjednoczeni Stryków (5) 1 3 2-1
3. KS Warta Sieradz (s) 0 0 0-0
KS Warta Działoszyn (2) 0 0 0-0
LKS Termy Ner Poddębice (3) 0 0 0-0
LKS Kwiatkowice (4) 0 0 0-0
LKS Omega Kleszczów (6) 0 0 0-0
ZKS Włókniarz Zelów (7) 0 0 0-0
KS Sand-Bus Kutno (10) 0 0 0-0
KS Pelikan II Łowicz (11) 0 0 0-0
GKS Orkan Buczek (12) 0 0 0-0
LKS Ceramika Opoczno (13) 0 0 0-0
MKP Boruta Zgierz (14) 0 0 0-0
GKS II Bełchatów SA (15) 0 0 0-0
GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra (b) 0 0 0-0
RKS Radomsko (b) 0 0 0-0
MGUKS Pogoń Zduńska Wola (b) 0 0 0-0
17. MKS Pilica Przedbórz (16) 1 0 1-2
18. LKS Zawisza Pajęczno (17) 1 0 0-3


2. kolejka IV ligi (2018.08.18-19):
KS Pelikan II Łowicz – RKS Radomsko (n, godz. 16.00)
KS Sand-Bus Kutno – MGUKS Pogoń Zduńska Wola (śr, godz. 16.00)
MKP Boruta Zgierz – GLKS Andrespolia Wiśniowa Góra (s, godz. 16.00)
LKS Omega Kleszczów – GKS Orkan Buczek (s, godz. 16.00)
KS Warta Sieradz – KS Warta Działoszyn (s, godz. 17.00)
MKS Zjednoczeni Stryków – MUKS Stal Niewiadów (s, godz. 17.00)
LKS Kwiatkowice – LKS Termy Ner Poddębice (s, godz. 17.00)
MKS Pilica Przedbórz – ZKS Włókniarz Zelów (s, godz. 17.30)
LKS Zawisza Pajęczno – LKS Ceramika Opoczno  (s, godz. 17.00)

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.