Mecze rozgrywane w ramach 7. kolejki XXV edycji Robkol IV ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu spowodowały powiększenie przewagi drużyn ZSCKR Zduńska Dąbrowa i LKS Vagat Domaniewice o kolejne trzy punkty, zostawiając w tyle zajmującą obecnie trzecie miejsce w łącznej klasyfikacji Vinci Łowicz również pretendującą do III ligi.

Vinci Łowicz uległ Zduńskiej Dąbrowie 0:1 tracąc cenne trzy punkty w drodze do awansu do III ligi. Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 18. minucie meczu, a jej zdobywcą był Dorian Nasalski. Mimo starań łowiczanom nie udało się skutecznie zagrozić bramce lidera, która tym samym powiększyła swoją przewagę.

Zdecydowanie wygrał również Vagat Domaniewice w meczu z Yogi Team Łowicz, dopisując do swojej puli kolejne trzy punkty, umacniając w ten sposób swoją pozycję wicelidera rozgrywek. Zespół z Domaniewic jednobramkową przewagę uzyskał już w pierwszej połowie spotkania, kończąc ją wynikiem 2:1, a po przerwie jeszcze ją powiększyli, osiągając rezultat 5:3.

Niespodzianką zakończył się mecz pomiędzy LKS Fenix Boczki Chełmońskie a Kolejarz Łowicz. Nieźle radzący sobie dotychczas zawodnicy Fenixu ulegli rywalowi 1:3, tracąc dwie kolejne bramki w drugiej odsłonie spotkania.

Jednakowym wynikiem 1:2 zakończyły się mecze pomiędzy Mikoba United Klewków a Żuberki Łowicz oraz KS Ostrowiec a Lamela Łowicz, zaś finałem spotkania OSP Seligów – Genesis Łowicz był remis 1:1, dzięki czemu Genezis zdobył pierwszy punkt w tych rozgrywkach ligowych.

7. kolejka XXV edycji Robkol IV ligi ŁoLiF:
Mikoba United Klewków – Żuberki Łowicz 1:2 (1:1); br.: Sebastian Gładki (7) – Mateusz Marszałek (9) i Michał Szuplewski (24).
KS Ostrowiec Lamela Łowicz 1:2 (0:0); br.: Adrian Łukawski (13) – Konrad Szymański (15) i Mateusz Wójcik (19).
OSP Seligów Genesis Łowicz 1:1 (0:1); br.: Jakub Jakubczyk (17) – Błażej Grzegory-Raróg (10).
LKS Vagat Domaniewice – Yogi Team Łowicz 5:3 (2:1); br.: Mateusz Kardas (8), Cezary Kiszelewski (12) i Dawid Sztampke 3 (24, 24 i 24) – Mateusz Kwasek 2 (3 i 22) i Dawid Żaczek (16).
Żółte kartki: Kornel Leśniewski (1) i Mateusz Kwasek (1) – obaj Yogi Team.
Kolejarz Łowicz – LKS Fenix Boczki Chełmońskie 3:1 (1:0); br.: Tomasz Kromski (12), Rafał Wojda (18) i Radosław Boczek (22) – Witold Kosiorek (21).
Żółta kartka: Krzysztof Lebioda (2) – Fenix.
Vinci Łowicz ZSCKR Zduńska Dąbrowa 0:1 (0:0); br.: Dorian Nasalski (18).

1. ZSCKR Zduńska Dąbrowa (1) 7 21 18-3
2. LKS Vagat Domaniewice (2) 7 19 32-12
3. Vinci Łowicz (3) 7 15 21-9
4. LKS Fenix Boczki Chełmońskie (4) 7 13 23-15
5. Kolejarz Łowicz (6) 7 12 17-17
6. Yogi Team Łowicz (5) 7   9 13-16