Już dzisiaj rozpoczynamy drugi etap naszego plebiscytu na Sportowca Ziemi Łowickiej Roku 2018. Przypominamy, że można głosować na dwa sposoby:
1) Poprzez wysłanie SMS-a na konkretnego kandydata (dokładne szczegóły w tabeli poniżej).
2) Poprzez wypełnienie kuponu wyciętego z Nowego Łowiczanina i dostarczenie go do redakcji lub przesłanie pocztą na adres: ul. Pijarska 3a, 99-400 Łowicz, z dopiskiem „plebiscyt”.
Oprócz nagród dla najlepszych sportowców, przygotowaliśmy również niespodzianki dla naszych czytelników. Każdy, kto na kuponie zdecyduje się dodać wyjaśnienie swojego wyboru, ma szansę wygrać nasz firmowy kubek termiczny.
Głosowanie trwać będzie aż do 27. grudnia do godz. 23:59. Kolejnym etapem będzie głosowanie na dziesiątkę sportowców, którzy uzyskają największą liczbę głosów. (Głosy z obu etapów sumują się)

Numer

Kandydat

Głosowanie SMS na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

1 Zbigniew Bródka (łyżwiarstwo szybkie, UKS Błyskawica Domaniewice) SMS o treści nls.1
2 Artur Janicki (łyżwiarstwo szybkie, UKS Błyskawica Domaniewice) SMS o treści nls.2
3 Maciej Rybus (piłka nożna, Lokomotiw Moskwa) SMS o treści nls.3
4 Michał Adamczyk (piłka nożna, KS Pelikan Łowicz) SMS o treści nls.4
5 Bartosz Włuczyński (koszykówka, KS Księżak Syntex Łowicz) SMS o treści nls.5
6 Dawid Pawlak (piłka siatkowa, UKS Korabka Łowicz) SMS o treści nls.6
7 Krystian Kruk (piłka nożna, MUKS Pelikan Łowicz) SMS o treści nls.7
8 Konrad Karwat (strongman) SMS o treści nls.8
9 Jakub Pająk (lekka atletyka, UKS Błyskawica Domaniewice) SMS o treści nls.9
10 Tomasz Wieteska (lekka atletyka, UKS Błyskawica Domaniewice) SMS o treści nls.10
11 Łukasz Sęk (kolarstwo, Klub Kolarski Łowicz) SMS o treści nls.11
12 Cyprian Mrzygłód (lekka atletyka) SMS o treści nls.12
13 Paweł Wizgier (motocross, Łowicki Klub Motorowy) SMS o treści nls.13
14 Martyna Wiankowska (piłka nożna) SMS o treści nls.14

 

Dotychczasowe wyniki głosowania smsowego:

 

Regulamin plebiscytu

11 komentarzy

  1. Cały rok mamy na głosowanie? Wkradła się mała pomyłka mamy 3 styczeń?????/

  2. Tylko Andrzej Biernacki , skromny miły i to afro na głowie , jest najlepszy we wszystkim !!! Pokonał rade maissta burmistrzów … chyba siebie samego też , taki mistrz !

  3. kaiser w tym roku 200 kilo narkotyków sprzedanych i zadnego przypału. co mało sie zasłuzył

  4. Mariusz Siewiera – dał “prawdziwą zmianę ” przegrał ale dzięki wręczeniu kartofla.. burmistrzowi wygrał… miejmy nadzieję że ten kartofel to nie była łapówka

  5. Marcin kaiser za najdłuższą ścieche fety.taki sportsmen ,co tam ryba czy inny strongman.

  6. Obserwator

    Jak już robicie taki plebiscyt to przy kandydatach wypiszcie ich osiągnięcia, bo szary Kowalski nie zna

  7. Mistrzostwo Rosji, występy w finałach Mistrzostw Świata, występy w Lidze Mistrzów.

  8. Treść reklam zasłania tabelkę nie można odczytać numeru

  9. Konrad Karwat- strongman a nie kulturysta:)

  10. urodziła mu sie córeczka

  11. Co w tym toku osiągnął Rybus?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.