Wystartowała sprzedaż limitowanej i najtańszej puli biletów na tegoroczny Ł Festiwal, który odbędzie się 12 sierpnia na dziedzińcu Łowickiego Ośrodka Kultury i w klubie Pracownia.

Ich dystrybucja potrwa do 31 maja. Pierwszych artystów poznamy na początku przyszłego tygodnia.

Jak przyznaje koordynator imprezy Adam Bombrych z ŁOK, pula ta jest poniekąd dla ryzykantów, bo nie ogłoszono jeszcze żadnych artystów, jacy zagrają na „Ł”, ale przekonuje, że ci którzy kupią bilety już teraz z pewnością nie pożałują. Podobnie jak w roku minionym, występy gwiazd będą podzielone na dwie sceny. Impreza skupi się najpierw na scenie głównej na dziedzińcu ŁOK, potem przeniesie się do Pracowni.

– Myślę, że już podczas ubiegłorocznej edycji, koncertem We Draw A, może nawet trochę nieświadomie, daliśmy sygnał, w którym kierunku zmierza festiwal. W tym roku dominować będzie muzyka elektroniczna, a scena w Pracowni zamieni się w scenę techno. Wystąpi na niej absolutna czołówka przedstawicieli polskiej sceny klubowej – zapowiada koordynator imprezy Adam Bombrych. – Nie zapomnieliśmy o fanach gitar, dlatego oni również znajdą coś dla siebie – zapewnia. 

– Już w poniedziałek, a następnie w piątek ujawnimy dwóch pierwszych wykonawców z obydwu scen – absolutnych geniuszy w swojej dziedzinie – intryguje Adam.

Bilety z limitowanej edycji w cenie 10 PLN będą dostępne do 31 maja, lub do wyczerpania zapasów. Można je kupić w kasie kina Fenix lub na stronie www.lok.art.pl. Potem do obiegu wejdą droższe bilety.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.