Od 30 września do 8 października w Łowickim Ośrodku Kultury odbywać się będzie kolejna edycja profesjonalnych warsztatów filmu dokumentalnego „Nakręć się na Łowicz!”. Do 26 września przyjmowane są zapisy uczestników. Ilość miejsc jest ograniczona. 

Warsztaty rozpoczną się 30 września o godz. 17 pokazem filmu z poprzedniej edycji „Nakręć się na Łowicz!”. Terminy kolejnych spotkań zostaną ustalone podczas spotkania organizacyjnego. 

Na cykl spotkań złożą się warsztaty operatorskie, montażowe, spotkania z twórcami, wspólne oglądanie najważniejszych polskich filmów dokumentalnych i zajęcia praktyczne. Warsztaty poprowadzą młodzi filmowcy oraz profesjonaliści, wśród nich m.in. Adriana Fernandez Castellanos, Marcin Kundera i Agnieszka Wąsikowska.

Projekt jest przeznaczony dla mieszkańców Łowicza i okolic w wieku od 14 lat wzwyż, bez ograniczeń. Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stornie ŁOK. 

Każdy z uczestników będzie miał szansę zrealizowania własnej etiudy dokumentalnej – od wyboru bohatera, przez zdjęcia i montaż, aż do projekcji filmu na dużym ekranie kina Fenix. 

Powstałe na warsztatach etiudy zostaną połączone w jeden film o Łowiczu. Będzie go można obejrzeć 8 października o godz. 17 na dużym ekranie kina Fenix. 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.