Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło dziś, 22 kwietnia, ok. godz. 20, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sosnowej w Głownie.

Jak wynika z pierwszych policyjnych ustaleń, kierujący samochodem osobowym Kia Sportage jadąc z kierunku ul. Wojska Polskiego, znalazł się na skrzyżowaniu mimo sygnalizacji zakazującej wjazdu. Pojazd uderzył w jadący w kierunku Łowicza motocykl, którym podróżowały dwie osoby. Zarówno kierowca, jak i pasażerka motocykla: 63-letni mężczyzna i 58-letnia kobieta, mieszkańcy Łowicza, doznali obrażeń w postaci złamań, w wyniku których trafili do szpitala. 36-letni kierowca samochodu, mieszkaniec Głowna, był trzeźwy.

Policja wyjaśnia szczegółowe przyczyny zdarzenia. Kierowcy podróżujący trasa krajowa nr 14 przez Głowno powinni liczyć się z utrudnieniami  w ruchu związanymi z wypadkiem.

1 komentarz

  1. Pilnie proszę o kontakt ze mną rodzinę poszkodowanych osób z motocykla!! Mam informacje którymi się chce podzielić!! Mój kontakt: karolina.wieczorek104@gmail.com

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.