Piękna pogoda ściągnęła na strykowskie targowisko tłumy w czasie niedzielnej odsłony tegorocznych Dni Strykowa. Mogli oni posłuchać muzyki, pośmiać się lub skorzystać z wielu innych atrakcji.

Jak zwykle, główną atrakcją były występy na scenie. Szczelnie zapełnił się teren przed sceną w czasie występu grającego muzykę disco polo zespołu Piękni i Młodzi. Zebrani chętnie bawili się wraz z grupą i śpiewali wpadające w ucho kawałki.

Po koncercie przyszedł czas na trochę sportu, którą zapewniła działająca w Strykowie grupa Fit Up. Po ich pokazowym treningu nie zabrakło okazji do śmiechu. Zapewnił go wrocławski kabaret „Chyba”, który już od początku złapał dobry kontakt z publicznością, która była jednak mniej liczna niż na Pięknych i Młodych. Zwieńczeniem wieczoru był występ folkowej kapeli Ino Ros.

Przez cały czas skorzystać można było z wielu innych atrakcji. Dla dzieci przygotowano dmuchańce, karuzele, malowanie twarzy, wata cukrowa, stoiska z zabawkami i wiele innych. Chętni mogli skorzystać z punktów gastronomicznych, a nawet postrzelać na strzelnicy.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.