W święto patrona Mikołaja Kopernika uroczyste ślubowanie złożyli na szkolnym dziedzińcu uczniowie klas pierwszych II LO w Łowiczu.

Dzielnie znieśli towarzyszący uroczystości deszcz i silny wiatr.

Oprócz ślubowania wszystkich klas pierwszych, wręczone zostały też awanse na wyższe stopnie wyróżniającym się uczniom II i III klasy mundurowej (profil obrona i bezpieczeństwo publiczne).

Awanse wręczali dyrektor Agnieszka Ruta-Kucińska i wicestarosta Grzegorz Bogucki.

2 komentarze

  1. Otwieram dziś papierowego Nowego Łowiczanina i wszędzie ZMIANA i ZMIANA. Myślę, dedukuję, mówię sobie co jest grane? Jaka zmiana? Patrzę na ten niebieski prostokąt, wyostrzam wzrok i ……. faktycznie jest zmiana, brak u Pana Wolskiego znaczka PiS ? Panie Wolski odszedł Pan z PiS-u? Czy próbuje Pan oszukać Łowiczan? Nie dadzą się. Nie są tacy bezrozumni.

  2. Pięknie młodzież wygląda. Ale mimo wszystko żal, bo to w końcu “medyk”. Tworzy się nowa tradycja, należałoby się tylko zastanowić, dlaczego młode dziewczyny wolą tupać buciorami, niż wykonywać zawód pielęgniarki? Bo z całą pewnością, gdyby dziś jakaś szkoła próbowała otworzyć kierunek pielęgniarski – strzeliłaby sobie samobója. Dlatego czas najwyższy, aby pielęgniarki zaczęły zarabiać więcej od mundurowych, bo niedługo nie będzie białego personelu.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.