Chcesz wygrać smartfona Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black? Zrób zdjęcie obrazujące co w Twojej miejscowości zrobiono za unijne pieniądze i wyślij na konkurs.

Na zdjęciu pokaż swoją Unię Europejską. Na co w Twojej miejscowości wydane zostały unijne pieniądze. Może to być ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, boisko, a może coś zupełnie innego?

Zdjęcia, mogą być też selfie, w formacie JPG lub PNG, do 2 MB, należy wysyłać na: konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r.

Wyniki ogłosimy 30 czerwca na www.lowiczanin.info oraz www.gazetylokalne.pl
Regulamin dostępny na www.gazetylokalne.pl.

A już w czwartek, do Nowego Łowiczanina dołączamy bezpłatny dodatek „Majówka z Unią”, a w nim ciekawe artykuły, gry planszowe i szczegóły konkursu. Polecamy!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu “InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.

Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.