Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło w poniedziałek (9 lipca) około godz. 15.00 w Borówku w gminie Bielawy. 67-letni mężczyzna zmarł po przewiezieniu do szpitala w Łowiczu.

Ustalane są przyczyny i okoliczności tragedii w Borówku, gdzie doszło do wypadku samochodu osobowego Renault Trafic, za kierownicą którego siedział 20-latek z powiatu łowickiego z motorowerem marki Romet, którym kierował 67-letni mężczyzna, również z naszego powiatu.

67-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala w Łowiczu, gdzie zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu. Badanie wykazało, że kierujący Renault Trafic był trzeźwy.

4 komentarze

  1. Znów szpital w Łowiczu i zgon? Czemu się nikt tym nie zajmie? Tak zabijają ludzie, a nie leczą.

  2. Szkoda człowieka. Dlaczego kierowcy nie jeżdżą wolniej i uważniej? Teraz to niestety jest tak, że jak ktoś bliski gdzieś wyjeżdża, to rodzina czeka z duszą na ramieniu na szczęśliwy powrót. Kierowcy pamiętajcie, to że macie pierwszeństwo nie upoważnia was do tego, że zgodnie z prawem możecie uderzyć w kogoś, kto nawet wymusza. Pamiętajcie, z ciągnikiem nie wygracie. A inny uczestnik ruchu może po prostu zasłabnąć albo, jeśli to jest dziecko , zagapić się.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.