Sport

Fot.: Patryk Pająk.

Kuba Pająk trenuje w Łowiczu

Do występów w XXIV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Chorzowie przygotowuje się Jakub Pająk (UKS Błyskawica Domaniewice), który ma ogromne szanse na osiągnięcie wysokiej pozycji medalowej.

Fot.: Jan Gabryelczyk.

W Zakopanem trenowali lekkoatleci z Błyskawicy

Wraz z początkiem wakacji zgrupowanie rozpoczęli sportowcy UKS Błyskawica Domaniewice. Lekkoatleci, pod okiem szkoleniowca Mieczysława Szymajdy, przygotowywali się do rywalizacji w konkursach rzutowych w zimowej stolicy Polski – Zakopanem.

Gala na podsumowanie I ligi

Gala na podsumowanie I ligi

Brązowe medale, za zajęcie trzeciego miejsca, zawisły na piersiach zawodników ŁKD Leg Łowicz. Uroczystość podsumowania I ligi ŁSD, czyli Łódzkiego Stowarzyszenia Darta, podczas której, oprócz medali…

Fot.: Mecz o Puchar Niepodległości.

Piłkarski pojedynek w klimatach retro

Mecz w klimatach retro to już tradycja w Łowiczu. Tym razem spotkanie piłkarskie odbędzie się w sobotę, 30 czerwca 2018 roku, na Stadionie Miejskim im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu przy ul. Jana Pawła II 3 o godz. 17.00.

Fot.: UKS AP Champions Łowicz.

Dobra postawa łowiczan w Skierniewicach

Dwie drużyny z Łowicza, UKS Soccer Kids-2009 Łowicz oraz UKS AP Champions-2009 Łowicz, wzięły udział w zorganizowanym w niedzielę, 24 czerwca 2018 roku, w Skierniewicach turnieju piłki nożnej Widok Cup 2009.