Sport

Fot.: Paweł A. Doliński.

Spadek formy Pelikana-2006

Nie mają powodów do zadowolenia podopieczni trenera Marcina Rychlewskiego po meczu sparingowym z UKS Unia Boryszew, rozegranym w niedzielę, 17 marca 2019 roku. MUKS Pelikan-2006 Łowicz uległ na własnym boisku rywalom aż 1:5 (0:3).

Fot.: Dawid Sut.

Pelikan-2008 oswaja się z dużym boiskiem

Dwa mecze sparingowe na dużym boisku rozegrali w sobotę, 16 marca 2019 roku, podopieczni trenera Dawida Suta. Młodzi piłkarze z rocznika 2008 w pierwszym spotkaniu z Unią Skierniewice zaprezentowali się bardzo dobrze, wygrywając 4:0…

Fot.: Paweł A. Doliński.

Tylko pięciu rzucało do tarczy

Coraz bardziej spada frekwencja w zawodach w rzutach lotkami. W 27. turnieju OMŁ, który odbył się w piątek, 15 marca 2019 roku, uczestniczyło tylko pięciu zawodników. Wprawdzie Sylwester Grzanka również przybył, ale nabyta kontuzja ręki…

Fot.: Paweł A. Doliński.

Mnichy zdobywcą Pucharu Ligi SAM

Ostatnim akcentem XX edycji ligi SAM były rozgrywki o Puchar Ligi, które odbyły się w sobotę, 16 marca 2019 roku. Rywalizowało o niego sześć drużyn, a zdobyła ekipa Mnichy z Południa Głowno.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Twierdza Księżak Syntex Łowicz zdobyta

Nie taki miał być finał meczu Księżaka Syntex Łowicz z MUKS Energa Kotwica 50 Kołobrzeg. Łowiczanom zdecydowanie nie wychodzi gra na wyjeździe, ale walka na własnym boisku, przed własną publicznością kończyła się zazwyczaj zwycięstwem…

Fot.: Paweł A. Doliński.

Pelikan-2004 pokonał zespół Widzewa

Okres przygotowawczy przed rozgrywkami ligowymi, podopieczni trenera Pawła Kutkowskiego mają już za sobą. W sobotę, 16 marca 2019 roku, MUKS Pelikan-2004 Łowicz rozegrał swój ostatni mecz kontrolny, który zakończył zwycięstwem…

Fot.: Wojciech Kunat.

Pelikan zaczął od zwycięstwa

Inauguracyjne spotkanie rozpoczynające rundę wiosenną III ligi KS Pelikan Łowicz rozpoczął od zwycięstwa. Zespół trenera Łukasza Chmielewskiego pokonał w sobotę, 16 marca 2019 roku, MKS Mazur Ełk 2:1 (1:0).

Fot.: Paweł A. Doliński.

Finał siatkarskich emocji

W sobotę, 16 marca 2019 roku, po raz ostatni spotkają się drużyny siatkarzy, aby rywalizować o Puchar Ligi SAM, czyli Siatkarskich Amatorskich Mistrzostw Łowicza.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Pelikan II rozpoczyna u siebie

W niedzielę, 17 marca 2019 roku, Stadion Miejski im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu przy ul. Jana Pawła II 3 będzie miejscem rozgrywek 18. kolejki IV ligi pomiędzy KS Pelikan II Łowicz (stary – nowy trener Jarosław Rachubiński) a LKS Kwiatkowice.

Fot.: MKS Mazur Ełk.

Piłkarską rundę wiosenną czas zacząć

Inauguracyjny mecz w rundzie wiosennej podopieczni trenera Łukasza Chmielewskiego zagrają w sobotę, 16 marca 2019 roku. KS Pelikan Łowicz zmierzy się na wyjeździe z MKS Mazur Ełk w ramach 18. kolejki III ligi.

Fot.: Sylwester Owczuk.

Przygotowania Orła do ligi jeszcze trwają

LKS Orzeł Nieborów jeszcze nie zakończył okresu przygotowawczego przed rozgrywkami ligowymi. W niedzielę, 10 marca 2019 roku, zespół trenera Marcina Rychlewskiego rozegrał na wyjeździe mecz sparingowy z KS Stal Głowno.

Fot.: Zbigniew Łaziński.

Jeden do tyłu, drugi do przodu…

Pięćdziesiąt procent sukcesu, jeżeli chodzi o wyniki dwóch kolejnych meczów, odniosły dziewczęta z UMKS Księżak-2007 Łowicz w turnieju wojewódzkiej ligi koszykówki żaczek, rozegranym w niedzielę, 10 marca 2019 roku.