Dziś, we wtorek 3 października o godz. 17.00 w Świetlicy Wiejskiej w Arkadii odbędzie się spotkanie z mieszkańcami miejscowości w sprawie podłączenia ich posesji do sieci gazu ziemnego.

Przyłącze gazu ziemnego. fot. zastępcze.
Przyłącze gazu ziemnego. fot. zastępcze.

Kolejne spotkanie w sprawie gazyfikacji planowane jest w piątek 6 października o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Bobrownikach, zaproszeni są mieszkańcy miejscowości.

W czasie spotkań mieszkańcy usłyszą informacje o zasadach podłączenia posesji do sieci gazowniczej i rozdawane będą deklaracje, które po dwóch tygodniach zbierać będą sołtysi. Ilość zainteresowanych zdecyduje o realizacji sieci.

4 komentarze

  1. Witam z tego co dotarly do mnie wiesci to firma wykonawcza musi wykonac cala instalacje wraz z piecem gazowym nie moga mi podlaczyc samego gazu w tz bramie gdzie ja sam w pozniejszym terminie zakupie sobie piec zatrudnie pana do zrobienia mapki zatrudnie firme ktora podlaczy mi instalacje i wezwe kominiaza do odbioru wykonanej pracy.

  2. Jak widać Pan Kosmatka jako PiS-owiecki kłamca będzie już robił sobie kampanie pod wybory wójta tylko której gminy Nieborów czy tej PiS-owskiej Bełchowskiej gdzie interweniowali już u nie jakiej premier naszego kraju. Obłuda i kłamstwa Kosmatki za mało mu kasy. Bakalarski nie lepszy kolega jego.

  3. Mieszkaniec Belchowa

    W Bełchowie takie spotkanie i składanie deklaracji odbyło się kilka miesięcy temu. Od tej pory brak informacji czy dzieje się coś w temacie. Pewnie lipa

    • Informuję Pana, że zapadła pozytywna decyzja o budowie sieci gazociągowej w Bełchowie. Dokładne pismo w sprawie otrzymał sołtys Osiedla w Bełchowie i Pan Kosmatka. Gaz w gminach będzie za 3 lata, tak jak uzgodniono na spotkaniach – sukces !

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.