Reprezentacja Zespołu Szkół Nr 1 im. Prof. R.A. Cebertowicza w Głownie wróciła z Powiatowych Targów Edukacyjnych z nagrodą I stopnia za najciekawsze stoisko promocyjne. W nagrodę szkoła otrzymał 43-calowy telewizor.

Odwiedzających targi gimnazjalistów przyciągały do niego realistyczne makiety terminali i magazynów, a także pokazy umiejętności uczniów z zakresu obsługi wózków jezdniowych i podestów ruchomych.

Powiatowe Targi Edukacyjne zostały zorganizowane po raz 11 przez Starostwo Powiatowe w Zgierzu. Odbyły się 10 kwietnia w miejskiej hali sportowej, a odwiedziło je ponad 800 osób. Zarówno na stoisku głowieńskiego “Cebertowicza”, jak i tutejszego Zespołu Szkół Licealno-Gimnazjalnych zaprezentowane zostały m.in. zaprojektowane przez młodzież roboty, sterowane drogą elektroniczną.
Podczas targów jury, składające się z członków Zarządu Powiatu Zgierskiego: Bogdana Jaroty, Adama Świniucha i Wojciecha Budziarsk

iego, wybierało najciekawsze stoiska prezentowane przez szkoły ponadgimnazjalne. I nagrodę otrzymał ZS nr 1 im. Cebertowicza w Głownie, na którego stoisku prezentowano filmy i zdjęcia z pracy szkoły, a także słynne sowy. Były liczne upominki dla odwiedzających, a uczniowie rożnych techników *(logistycznego, mechanicznego i informatycznego) prezentowali zdobyte w szkole umiejętności w praktyce.

Fot. Biuro Promocji Starostwa Powiatowego w Zgierzu

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.