Kinga Kryściak, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Władysława Grabskiego w Łowiczu, zajęła I miejsce w kategorii do lat 16 w organizowanym przez Łódzki Dom Kultury konkursie fotograficznym w ramach obchodów Roku Piłsudskiego 2017.

Podczas wczorajszych (5 grudnia) obchodów 150. rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego, zostały złożone kwiaty pod pomnikiem Marszałka, następnie w Sali Kolumnowej ŁDK wysłuchano gawędy prof. Przemysława Waingertnera o Marszałku oraz koncertu patriotycznego.

Podczas uroczystości nagrodzono laureatów, ogłoszonego przez ŁDK im. Józefa Piłsudskiego konkursu fotograficznego „W kamieniu i spiżu”, mającego na celu utrwalenie na zdjęciach miejsc pamięci związanych z Marszałkiem. I miejsce w kategorii do lat 16 zajęła wspomniana uczennica Ekonomika.

O tym, co sfotografowała napiszemy w papierowym wydaniu NŁ – 14 grudnia.

 

 

3 komentarze

  1. Czy to jest typowy łowicki komentarz? Normalni ludzie cieszą się z tego typu informacji, mają prawdziwą a nie udawaną satysfakcję, gdy ktoś z jego otoczenia odniesie sukces. Wszędzie tylko nie u nas. Tutaj najchętniej szydzimy, staramy się aby kogoś zabolało. Jeśli komuś w takiej czy innej dziedzinie udało się czegoś dokonać to najlepiej poddać to krytyce, wyśmiać i opluć. Czy z tego miasteczka wyjechała również empatia? Mam nadzieję, że nie….
    Gratulacje dla Kingi! Z Twojego sukcesu naprawdę cieszy się wiele osób.

  2. Fotografie zgodne z tematem konkursu. Serdeczne gratulacje dla sympatycznej Kingi.

  3. po co robić takie konkursy? Też mi wyczyn takie zdjęcia! Siedmiolatek bele komórką takie zrobi. Podstawowe błędy dyskwalifikują takie badziewne zdjęcia. Może warto dziewczyno kupić sobie jakiś podręcznik o fotografii?
    Sam aparat nie wystarczy…

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.