Dużym zainteresowaniem mieszkańców osiedla spotkał się festyn zorganizowany dzisiaj, 8 lipca na Górkach przez tamtejszy Zarząd Osiedla. Była to pierwsza tego typu impreza na tym osiedlu. 

Organizatorzy zapewnili i starszym i młodszym szereg atrakcji, a pogoda – choć od rana zmienna i niepewna – sprzyjała zabawie i spotkaniom pod gołym niebem. Na placu obok sklepu Biedronka, powstało kilkanaście stoisk: z duszoną kapustą i grochówką, z grillem, na którym piekły się kaszanki i kiełbaski, z napojami, jogurtami i słodyczami.

Byli harcerze i animatorzy, którzy malowali dzieciom buzie i zaplatali kolorowe warkoczyki. Dzieci mogły też rzucać do celu, zjeżdżać z dużej dmuchanej zjeżdżalni, a także wziąć udział w pokazach strażackich i konkursach organizowanych przez policję. Były też konkursy dla dorosłych.

W jednym z namiotów można było oglądać prace studentów Politechniki Łódzkiej, przedostające koncepcje domu kultury, który mógłby w tym miejscu powstać. Wiele osób oglądało je z zainteresowaniem. 

 

 

1 komentarz

  1. Super zabawa w końcu coś się dzieje oraz super propozycje -bardzo ciekawe, nowoczesne dla mnie BAJKA.
    Pozdrawiam organizatorów i trzymajcie tak dalej.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *