Tylko kilka osób nie związanych bezpośrednio z biurem poselskim wzięło udział w popołudniowym spotkaniu z posłem Tomaszem Rzymkowskim należącym do sejmowego klubu Kukiz’15.

Poseł Tomasz Rzymkowski na spotkaniu w Łowiczu
Poseł Tomasz Rzymkowski na spotkaniu w Łowiczu

Odbyło się ono 10 kwietnia w restauracji Polonia na Starym Rynku i było to pierwsze po wyborach spotkanie pochodzącego z Kutna parlamentarzysty z mieszkańcami Łowicza. Było otwarte dla wszystkich zainteresowanych – i mimo, że nieliczne, to ciekawe.

Mimo, iż osób było mało, spotkanie trwało dwie godziny. Nie było poświęcone jednemu tematowi. – Nie ukrywam, że jestem gadułą i mogę mówić długo, ale liczę też na pytania od państwa – mówił na początku poseł. Zachęcał też do kontaktu z nim nie tylko poprzez biura poselskie, ale również przez facebooka.

Na początku spotkania w „Polonii” poseł wyraził swoje zdanie na temat niedawnej debaty nad wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło.

– Pewnie Państwo przeżywali ostatnie posiedzenie Sejmu głównie pod kątem wotum nieufności, tymczasem takie aranżowane bitwy między PiS a PO służą często przykryciu uchwalania bardzo złych ustaw, czego przykład mieliśmy na ostatnim posiedzeniu Sejmu – mówił poseł i zaraz dalej wyjaśniał, że miał na myśli lobbingowy według niego projekt sieci farmaceutycznych zwany potocznie „Apteką dla aptekarza”.

Obszerna relacja ze spotkania z posłem w najbliższym Nowym Łowiczaninie.

1 komentarz

  1. Ci od Kukiza lansują się tylko i wyłącznie tym że wiodące partie wzajemnie się okładają, a oni co?? On opowiadają dyrdymały, a gdyby stali się większością robiliby to samo. Taki Rzymkosiu kiepsko klecił robotę dziennikarską i kiepsko smędzi jako poseł – przystawka do PiS-u.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.