Do 18 maja przyjmowane są zgłoszenia do udziału w pierwszym pokazowym treningu z cyklu Łowicz Muscle Day, który w sobotę 20 maja poprowadzą w Ośrodku Sportu i Rekreacji Nr 2 przy ul. Topolowej trenerzy personalni Piotr Borecki i Paula Mocior.

Inspiratorem akcji jest radny miejski Krystian Cipiński, który zaprosił znanych trenerów do Łowicza. – Myślę, że to coś czego w naszym mieście jeszcze nie było. A spodziewam się, że zainteresowanie będzie spore, tym bardziej, że mamy modę na ładny i wysportowany wygląd, zwłaszcza przed sezonem letnim – mówi nam Krystian Cipiński.

Zgłoszenia przyjmowane się do 18 maja na adres lowiczmuscleday@gmail.com. Organizatorom zależy, by wcześniej poznać liczbę uczestników, jacy wezmą udział w wydarzeniu. W przypadku bardzo dużego zainteresowania treningami, zamiast na siłowniach zostaną one zorganizowane w hali sportowej.

Jak wyjaśnił nam Krystian Cipiński, utytułowany zawodnik kulturystyki Piotr Borecki poprowadzi pokazowy trening na rzeźbę mięśnie klatki piersiowej dla panów. Z kolei ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki zaprezentuje dla pań trenerka i zawodniczka fitness Paula Mocior. – Ze względu na ograniczenia sprzętowe trening będzie miał bardziej charakter pokazowy – mówi nam Krystian Cipiński.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

2 komentarze

  1. Łowicz umiera

  2. Dlaczego redakcja portalu http://www.lowicz24.eucenzoruje komentarze???
    Komentarze są wyrazem zdania czytelników.
    Osoby czujące się “poszkodowane” najczęściej pobierają wynagrodzeni z podatków obywateli miasta Łowicza. Etyka urzędnika po licjanta wymaga zachowań i postępowania zgodnie z konstytucją, a nie carskim podejściem urzędniczym. Pretensje i inne uwagi do Pana Boga, ale ten wymaga tego samego czyli pretensje do siebie. Jak ktoś tego nie rozumie to ma ograniczony umysł.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *