Turniej “Gramy dla Niepodległej” rocznika 2008, rozgrywany w piątek, 22 czerwca 2018 roku w Żychlinie zawodnicy z UKS Soccer Kids-2009 Łowicz zakończyli na miejscu trzecim.

Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.

To był bardzo dobry występ podopiecznych trenera Macieja Grzegorego. Biorąc pod uwagę fakt, że łowiczanie stanęli do walki z zespołami chłopców o rok starszych, trzecie miejsce świadczy o ich dużych umiejętnościach i ambicjach.

W turnieju wzięło udział łącznie sześć drużyn: GKS Bedlno, RTS Widzew I Łódź, RTS Widzew II Łódź, KS I Żychlin, KS II Żychlin oraz UKS Soccer Kids-2009 Łowicz. Mecze rozgrywane były w systemie “każdy z każdym”.

Na początek Soccer-Kids stanął do walki z pierwszą drużyną z Żychlina i wyszedł z niej zwycięsko pokonując gospodarzy 1:0, po bramce w wykonaniu Adriana Kopra. W meczu z Widzewem I ulegli rywalowi 0:5, ale wynikiem 5:0 udało się z kolei pokonać kolejny zespół gospodarzy – KS Żychlin II. Remisem 1:1 zakończyli łowiczanie spotkanie z RTS Widzew II Łódź. Nie udało się natomiast zdobyć żadnej bramki w starciu z GKS Bedlno i zakończyli mecz wynikiem 0:2. W sumie zdobyli siedem bramek. Zwycięzcą turnieju została drużyna RTS Widzew I Łódź.

– Czapki z głów dla chłopaków. Kolejny już raz podejmujemy się rywalizacji ze starszymi zespołami i walczymy jak równy z równym. Muszę pochwalić moją drużynę przede wszystkim za to, że chłopcy nigdy się nie usprawiedliwiają, ani nie szukają wytłumaczenia w tym, że gramy ze starszymi drużynami, tylko wychodzą, walczą i za każdym razem dają z siebie wszystko. Uważam, że piłkarsko byliśmy najlepszą drużyną na tym turnieju, jednakże rywale zdecydowanie przewyższali nas warunkami fizycznymi – ocenił trener Grzegory.

Turniej “Gramy dla Niepodległej” rocznika 2008. Żychlin, 22 czerwca 2018 roku:
KS I Żychlin – UKS Soccer Kids-2009 Łowicz 0:1; br.: Adrian Koper
UKS Soccer Kids-2009 Łowicz – RTS Widzew I Łódź 0:5
KS II Żychlin – UKS Soccer Kids-2009 Łowicz 0:5; br.: Marcel Liwarski, Fabian Chlebny, Gabriel Adamczyk, Antoni Bąba i Maciej Majchrzak.
UKS Soccer Kids-2009 Łowicz – RTS Widzew II Łódź 1:1; br.: Franciszek Uczciwek.
GKS Bedlno – UKS Soccer Kids-2009 Łowicz 2:0

1. RTS Widzew I Łódź
2. GKS Bedlno
3. UKS Soccer Kids-2009 Łowicz
4. KS I Żychlin
5. RTS Widzew II Łódź
6. KS II Żychlin

 

Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.
Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.
Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.
Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.