Łowicka policja zatrzymała 4 stycznia trzech mężczyzn, którzy na terenie powiatów łowickiego, brzezińskiego i sochaczewskiego dokonali kradzieży paliwa. Są to osoby w wieku 20, 24 i 32 lata z powiatów skierniewickiego i sochaczewskiego. Byli już wcześniej znani policji. Prokurator rejonowy w Łowiczu zastosował wobec nich dozór policyjny oraz zakaz opuszczania kraju.

Fot. KPP w Łowiczu

Mężczyźni dopuścili się na przełomie roku co najmniej 7 kradzieży paliwa, ale sprawa jest rozwojowa. Przemieszczali się Oplem Vectrą, na skradzionych tablicach rejestracyjnych. Podjeżdżali nim na stacje paliw i tankowali paliwo o wartości około 600-900 zł, po czym nie płacąc za nie, szybko odjeżdżali.

Policja przeszukała miejsca zamieszkania podejrzanych, w których znaleźli i zabezpieczyli samochód, którym jeździli „na akcje”, zbiorniki na paliwo i inne przedmioty jak np. kominiarki i łomy.

Fot. KPP w Łowiczu

Ponadto o 20-latka ujawniono 180 g marihuany. Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży, za co grozi om kara pozbawienia wolności do lat 5. Najmłodszy dodatkowo – zarzut posiadania narkotyków.

 

3 komentarze

  1. jeszcze tych dilerów narkotyków z łowicza zamknąć

  2. BRAWO!!! Oby Wam się udało jeszcze złapać tych cwaniaków co okradają starsze osoby metodą na węgiel.

  3. Orlen Zduny

    Wielkie brawo dla Policji !!!!

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.