Policjanci z komendy w Łowiczu w bezpośrednim pościgu zatrzymali włamywacza, który ukradł w poniedziałek przed południem pieniądze i kosztowności z mieszkania na łowickim Zatorzu. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Podejrzewany o włamanie mężczyzna zatrzymany przez policję
Podejrzewany o włamanie mężczyzna zatrzymany przez policję

Jak informuje policja – do zdarzenia doszło 19 czerwca w godzinach przedpołudniowych. Policja została powiadomiona o włamaniu do jednego z mieszkań na łowickim Zatorzu. Policjanci pojechali natychmiast na miejsce.

W wyniku penetracji pobliskiego terenu zauważyli osobę, odpowiadającą rysopisowi podejrzewanego o popełnienie przestępstwa. Zatrzymali 30-latka z Łowicza.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu.

Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjny.

6 komentarzy

  1. Jeśliby uznać, że Konopnicka, to cześć Szarych Szeregów, to faktycznie. Kradzież miała miejsce na os. Konopnickiej.
    Brawo dla policji. Akcja przeprowadzona błyskawicznie. Prokurator… bez komentarza. Złodziej dostał poniekąd przyzwolenie, na dalsze, bezkarne ‘buszowanie’.

  2. Ukrainiec. Mieszka w hotelu – w Akademosie, a najlepsze jest to ze ponoc miasto sponsoruje mu mieszkanie! Raz juz ukrad, to i drugi raz ukradnie.Tak,trzeba byc tolerancyjnym, ale skoro juz byly wykroczenia to czemu nikt nie cofnal wizy I nie wywalil na Ukraine? Zlodziei mamy za malo? Jedno przewinienie I wywalic na zbity pysk, jak mu w naszym kraju zle, i jak nie umie uszanowac tego co dostal! Tyle rodzin z dziecmi potrzebuje mieszkania czy zapomogi, to po co ukraincow “wspomagac”? Ktos powinien kontrolowac cudzoziemcow, za kradzieze/rozboje cofac pozwolenie na pobyt!

  3. Pan prokurator pewnie ma jakieś konszachty ze złodziejem. Bandyci szczególnie zbrodniarze stanu wojennego mają w prokuraturze szczególne poważanie. Za ile? Ile jeszcze kradzieży dokona zanim go zamkną?????????

  4. Powinni go zgnoic tak jak jego ukraińskiego koleżke

  5. powinni pokazać twarz żeby mieć na uwadze jak sie kreci po osiedlu

  6. Zamiast go zamknąć to dozór policyjny. On takiej kary nawet nie odczuje. Dla glin gratulacje.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.