W sobotę, 23 czerwca 2018 roku, podopieczni trenera Macieja Grzegorego wzięli udział w turnieju Widok Cup 2010, po raz kolejny organizowanym w Skierniewicach przez trenerów MLKS Widok, przy ogromnym wsparciu rodziców. W rywalizacji UKS Soccer Kids-2010 Łowicz zajął miejsce czwarte miejsca i pokazał się z bardzo dobrej strony.

Fot.: UKS Soccer Kids Łowicz.

W zawodach wystartowało łącznie dwanaście drużyn podzielonych na dwie grupy. Po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy przechodziły do rozgrywek o miejsca na podium, w tzw. Złotej Grupie. W niej znalazła się ekipa Soccer Kids.

W rozgrywkach finałowych łowiczanom udało się pokonać tylko jedną drużynę – MLKS Widok I Skierniewice, jeden mecz zremisowali, a trzy przegrali. W klasyfikacji generalnej dało im to miejsce tuż za podium, czyli czwarte. W sporcie nie zawsze się wygrywa. Ważna jest zdrowa rywalizacja, rozwijanie swoich umiejętności i zaangażowanie. Na miejsce na podium dla zawodników Soccera również przyjdzie czas i to z pewnością niedługo.

– Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony naszą grą w tym turnieju. Chłopaki w przeciwieństwie do turnieju w Zgierzu zagrali bardzo dobre zawody. Staraliśmy się konstruować ciekawe akcje, przeprowadziliśmy mnóstwo pojedynków 1×1 i muszę przyznać, że dobrze to wyglądało. Na wyróżnienie na pewno zasługuje nasz bramkarz – Bartek Kośmider, który znakomicie wprowadzał piłkę do gry i zaliczył kilka świetnych parad. Jeśli chodzi o sam turniej to nie sposób nie docenić jego organizacji. Po raz kolejny trenerzy i rodzice z Widoku stanęli na wysokości zadania, turniej zorganizowany był perfekcyjnie – podsumował trener Grzegory.

UWAGA! W tekście znalazł się błąd, który został już poprawiony, dotyczący miejsca zajętego przez UKS Soccer Kids-2010 Łowicz w turnieju Widok Cup 2010. Podopieczni trenera Macieja Grzegorego zajęli miejsce czwarte, a nie jak wcześniej podano – dziesiąte, za co gorąco przepraszam zawodników, trenera, rodziców oraz wszystkich zainteresowanych. Gogo

Widok Cup 2010:
Grupa B:
MKS Unia Skierniewice –  UKS Soccer Kids-2010 Łowicz 0:1; br.: Adam Dylik.
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – SP Foot-Bol-Aki Bolimów 0:0
MLKS Widok II Skierniewice – UKS Soccer Kids-2010 Łowicz 0:2; br.: Paweł Lenarczyk i Filip Makoś.
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki 3:1; br.: Adam Dylik, Jan Węglik i Filip Pawlata.
AP Żyrardów – UKS Soccer Kids-2010 Łowicz 3:1; br.: Franciszek Kosmowski.

Grupa Złota:
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:3; br.: Filip Makoś i Adam Dylik.
LZS Victoria  BielawyUKS Soccer Kids-2010 Łowicz 2:0
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – AP Żyrardów 0:5
MLKS Widok I Skierniewice – UKS Soccer Kids-2010 Łowicz 1:2; br.: Filip Pawlata i Paweł Lenarczyk.
UKS Soccer Kids-2010 Łowicz – SP Foot-Bol-AKi Bolimów 1:1; br.: Adam Dylik.

1. GKS Pogoń Grodzisk Mazowiecki
2. AP Żyrardów
3. LZS Victoria Bielawy
4. UKS Soccer Kids-2010 Łowicz
5. MLKS Widok I Skierniewice
6. SP Foot-Bol-AKi Bolimów


UKS Soccer Kids-
2010 Łowicz: Bartosz KośmiderAdam Dylik (4), Paweł Lenarczyk (2), Filip Makoś (2), Filip Pawlata (2), Jan Węglik (1), Franciszek Kosmowski (1) i Mateusz Szczepanik – trenerem jest Maciej Grzegory.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.