Zakończyła się przebudowa ulicy Żwirki w Głownie na odcinku od placu Reymonta do ul. Granicznej. Na ten moment czekano ponad osiem miesięcy.

W ramach inwestycji uzupełniono brakujący odcinek kanalizacji sanitarnej oraz wybudowano kanalizację deszczową. Powstał także nowy chodnik, a całość remontowanego odcinka pokryto nowym asfaltem.

Przebudowa ul. Żwirki rozpoczęła się pod koniec sierpnia 2016 roku i miała zakończyć się do 20 listopada. Jesień okazała się jednak bardzo deszczowa. Mocno rozmiękły teren utrudniał znacznie prace ziemne. Ostatecznie Urząd Miejski wyraził zgodę na przedłużenie terminu wykonania inwestycji do połowy maja br.

Prace ponownie rozpoczęły się w marcu. Tym razem aura nie stanęła już na przeszkodzie i przebudowę udało się doprowadzić do końca. W przyszłym tygodniu warta 901.270,89 zł, którą wykonywała firma Strabag z Pruszkowa, ma zostać odebrana.

1 komentarz

  1. Witam odebrane i co wszystko okej właśnie to jest problem bo czy szanowna komisja zauważyła bramę wjazdową do boiska klubu iskra.Pod bramą faktycznie kostka jest piękna ale pod furtką czarna ziemia czy nie można było tego kawałka ułożyć przecież po odbiorze cały czas połowa palety bruku lerzy na rondzie czyli jak zawsze komisja przyszła zobaczyła i poszła sztuka jest sztuka jak w wojsku

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.