16 marca symboliczne przecięto wstęgę do wyremontowanego kompleksowo budynku Urzędu Gminy Żychlin. Wstęgę przecinali: Elżbieta Tarnowska przewodnicząca rady, najmłodsi pracownicy urzędu Agnieszka i Michał oraz burmistrz Grzegorz Ambroziak. Obiekt poświęcił proboszcz ks. Wiesław Frelek.

Jacek Saramonowicz (z prawej) w imieniu starosty kutnowskiego przekazał na ręce burmistrza Grzegorza Ambroziaka i Elżbiety Tarnowskiej, przewodniczącej rady, obraz-fotografię panoramy Żychlina z lotu ptaka. Fot. Dorota Grąbczewska

Urzędnicy pracują w nowych pomieszczeniach od 6 marca. W większości pokoi stoją nowe meble, w niektórych wciąż są stare biurka, ale jak nam mówią urzędnicy i oni wkrótce doczekają się nowych mebli. Na uroczystość otwarcia urzędu zaproszono wielu gości.

– Inwestycja kosztowała ok. 2 mln zł, z czego dofinansowanie unijne wyniosło ok. 1 mln złotych. Jak wyglądał budynek w środku – wszyscy wiedzą – mówił Grzegorz Ambroziak. – Przepraszam za utrudnienia w czasie remontu, gdy pracowaliśmy w innych budynkach. Na szczęście przeprowadzka odbyła się sprawnie, bez problemów. Dla nas było to duże wyzwanie logistyczne z zabezpieczeniem dokumentów, z podłączeniem łączy internetowych. Budynek długo czekał na remont, ale wreszcie się doczekał.

1 komentarz

  1. Ambroziak, weź się w końcu za remonty dróg w mieście, bo po zimie dziura goni dziurę, jak ktoś kulosa złamie albo rozwali auto to pójdzie do ciebie po odszkodowanie a kasa pusta.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.