12 kwietnia w Żychlińskim Domu Kultury odbyła się VI Gala Puls Żychlina. Kapituła konkursowa rozpatrzyła 45 nominacji spośród 72 nadesłanych zgłoszeń.

W kat. Osobowość Roku wyróżniono też panie. Od prawej: Magdalenę Rzeźnicką, Ewę Andrzejewska i Annę Mikołajczyk. Wyróżnienia wręczała Matylda Jakubowska-Czaja, prezes Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin fot. Dorota Grąbczewska

Niektóre zgłoszenia dla poszczególnych nominowanych zostały nadesłane kilkukrotnie. Statuetki Pulsu Żychlina otrzymało 9 laureatów w poszczególnych kategoriach. Wszyscy wędrowali na scenę po czerwonym dywanie.

– Gdy 6 lat temu zaczynaliśmy I edycję konkursu Puls Żychlina zastanawialiśmy się, czy po kilku latach nie zabraknie osób, których warto wyróżnić za pracę na rzecz lokalnej społeczności – mówił Grzegorz Ambroziak, gospodarz gali. – Życie pokazało, że choć jesteśmy niewielkim miastem, to mamy bardzo wiele osób z inicjatywą i pasją, mamy wiele ważnych wydarzeń, które zmieniają życie naszego miasta. Mamy do czynienia zarówno z indywidualnościami, jak i z zespołami.

Kto został w tym roku uhonorowany – przeczytasz w najnowszym numerze Nowego Łowiczanina dla Żychlina, Bedlna, Oporowa i Pacyny.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.