Nie rozstrzygnęły się jeszcze losy  drugoligowych drużyn walczących o awans do Kia Open I ligi. W weekendowych rozgrywkach drużyny Bo-Dach Grudze i PP Chruślin zainkasowały po sześć punktów za podwójne zwycięstwa i to one mają obecnie największe szanse na awans.

Fot.: Paweł A. Doliński.

Znajdujący się na pierwszym miejscu Bo-Dach Grudze zdobył łącznie w dwóch ostatnich kolejkach trzynaście bramek. Wynikiem 8:0 pokonał w sobotę, 10 lutego 2018 roku, drużynę Dąbro Łowicz, zaś z niedzielnego spotkania z Łaguszewem wyszedł tracąc jedną bramkę, ale strzelając pięć.

Na drugie miejsce, z trzeciego, wspiął się Chruślin osiągając zwycięstwo 4:0 z Jurnym Gladiatorzy Żychlin oraz rozkładając na łopatki GLKS Laktoza Łyszkowice, strzelając do ich bramki aż 10 goli, co przy stracie jednej jest imponującym wynikiem.

 Zdecydowanie nie szło tym razem ekipie z Łaguszewa, która spadła po dwóch ostatnich kolejkach z miejsca drugiego na pozycję czwartą. Pierwszy mecz z Baumitem Łowicz zakończyła remisem 2:2, a w kolejnym uległa drużynie z Grudz.

Komplet punktów zdobyła również drużyna GKS Olimpia Chąśno, dzięki czemu znalazła się na miejscu trzecim, ze stratą czterech punktów do lidera, co teoretycznie, przy potknięciu Bo-Dachu lub Chruślina, daje szansę na awans do I ligi. W sobotnim meczu pokonała Bang-Bang Łowicz 3:0, zaś następnego dnia wyszła zwycięsko z Dąbro Łowicz, kończąc mecz wynikiem 4:3.

Spadek o dwa miejsca odnotował zespół Dąbro Łowicz najpierw pokonany przez Bo-Dach Grudze, a w 11. kolejce przez Olimpię.

10. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF:
Gutenów Łowicz – Subiekt Nieborów  0:3 (0:1); br.: Łukasz Sekuła (12), Piotr Skoneczny (16) i Mikołaj Ulasiewicz (21).
Żółta kartka: Jakub Doroba (1) – Gutenów.
FC Łaguszew – Baumit Łowicz 2:2 (2:1); br.: Przemysław Żaczek (2) i Kamil Szufliński (8) – Tomasz Janus (12) i Jarosław Szymański (16).
KS Stefan Łowicz – Akacjowa-Team Dzierzgów 2:0 (2:0); br.: Maciej Kosiorek (6) i Tomasz Zimny (7).
Żółta kartka: Miłosz Kubel (1) – Akacjowa.
Jurny Gladiatorzy Żychlin – PP Chruślin 0:4 (0:2); br.: Michał Warda 2 (2 i 14), Oktawian Andrzejczak (5) i Adrian Zieliński (18).
GLKS Laktoza Łyszkowice – Alcatraz Łowicz 1:6 (1:2); br.: Dawid Bodek (12) – Michał Plichta (10), Michał Rozkwitalski 2 (11 i 18), Michał Kamiński (14) i Bogdan Plichta 2 (16 i 23).
Bang-Bang Łowicz – GKS Olimpia Chąśno 0:3 (0:2); br.: Tomasz Janeczek (3), Marcin Matuszewski (10) i Dariusz Reczulski (17).
Dąbro Łowicz Bo-Dach Grudze 0:8 (0:6); br.: Michał Redzisz 5 (3, 5, 8, 10 i 23), Karol Kruk 2 (4 i 21) i Mateusz Bartosiewicz (7).

11. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF:
Akacjowa-Team Dzierzgów – Bang-Bang Łowicz 6:1 (2:1); br.: Miłosz Kubel (4), Marek Jaworski 2 (9 i 21), Karol Moskwa (16) i Tomasz Niedźwiadek 2 (21 i 23) – Patryk Kośmider (10).
GKS Olimpia Chąśno – Dąbro Łowicz 4:3 (2:1); br.: Przemysław Bury 3 (3, 9 i 20) i Marcin Matuszewski (15) – Krzysztof Ambroziak 2 (8 i 22) i Arkadiusz Nowak (14).
Bo-Dach Grudze – FC Łaguszew 5:1 (2:0); br.: Karol Kruk 2 (9 i 14), Michał Redzisz 2 (9 i 13) i Paweł Wojda (24) – Mateusz Dobrzyński (20 samobójcza).
Subiekt Nieborów – Jurny Gladiatorzy Żychlin 0:3 (0:3); br.: Konrad Wróblewski (2) i Damian Okupski 2 (4 i 9).
Żółte kartki: Łukasz Sekuła (2) – Subiekt oraz Eryk Podczaski (1) – Jurny.
Baumit Łowicz – Gutenów Łowicz 2:4 (1:0); br.: Mateusz Miazek (3) i Rafał Kowalczyk (23) – Konrad Wolny 3 (15, 17 i 24) i Daniel Górowski (24).
PP ChruślinGLKS Laktoza Łyszkowice 10:1 (4:1); br.: Adrian Zieliński 3 (3, 18 i 23), Oktawian Andrzejczak 2 (6 i 10), Łukasz Kasiński 2 (7 i 19), Michał Warda 2 (13 i 17) i Przemysław Boczek (20) – Damian Godos (7).
Alcatraz Łowicz – KS Stefan Łowicz 2:2 (1:1); br.: Michał Plichta (7) i Michał Kamiński (19) – Maciej Kosiorek 2 (2 i 23).
Żółta kartka: Maciej Kosiorek (2) – Stefan.

1. Bo-Dach Grudze (1) 11 26 49-15
2. PP Chruślin (3) 11 25 43-17
3. GKS Olimpia Chąśno (6) 11 22 37-28
4. FC Łaguszew (2) 11 21 26-18
5. Akacjowa-Team Dzierzgów (5) 11 20 34-27
6. Dąbro Łowicz (4) 11 17 18-23
7. Jurny Gladiatorzy Żychlin (8) 11 16 27-23
8. Alcatraz Łowicz (9) 11 15 29-26
9. Bang-Bang Łowicz (7) 11 14 17-26
10. Subiekt Nieborów (10) 11 12 19-21
11. KS Stefan Łowicz (12) 11 10 23-35
12. Gutenów Łowicz (11) 11 10 11-32
13. Baumit Łowicz (13) 11   7 23-35
14. GLKS Laktoza Łyszkowice (14) 11   4 12-43

 
12. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF – 2018.02.17 (sobota):
godz. 16.00: Subiekt Nieborów – Baumit Łowicz
godz. 16.30: FC ŁaguszewGKS Olimpia Chąśno
godz. 17.00: Bang-Bang Łowicz – Alcatraz Łowicz
godz. 17.30: KS Stefan Łowicz – PP Chruślin
godz. 18.00: Jurny Gladiatorzy Żychlin – GLKS Laktoza Łyszkowice
godz. 18.30: Dąbro Łowicz – Akacjowa-Team Dzierzgów
godz. 19.00: Gutenów Łowicz – Bo-Dach Grudze

13. kolejka XXV edycja Julomax II ligi ŁoLiF – 2018.02.18 (niedziela):
godz. 15.00: GLKS Laktoza Łyszkowice – KS Stefan Łowicz
godz. 15.30: PP Chruślin – Bang-Bang Łowicz
godz. 16.00: Alcatraz Łowicz – Dąbro Łowicz
godz. 16.30: Akacjowa-Team Dzierzgów – FC Łaguszew
godz. 17.00: Bo-Dach Grudze – Subiekt Nieborów
godz. 17.30: Baumit Łowicz – Jurny Gladiatorzy Żychlin
godz. 18.00: GKS Olimpia Chąśno – Gutenów Łowicz

 

Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.
Fot.: Paweł A. Doliński.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *