Szkoła Podstawowa w Niedźwiadzie zaprosiła dzisiaj (8 maja) uczniów z całego powiatu, by wręczyć im nagrody w międzyszkolnych konkursach przedmiotowych oraz tych o tematyce patriotycznej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. 

Po części oficjalnej na uczniów czekała niespodzianka z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka.

W organizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Oświaty Gminy Łowicz (prowadzi szkoły w Jamnie, Niedźwiadzie i Wygodzie) powiatowych konkursach przedmiotowych w tym roku wzięło udział 186 uczestników z 28 szkół. Przygotowano dla nich 47 nagród i 35 wyróżnień.

Z racji przypadających na ten rok obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, stowarzyszenie przeprowadziło też konkursy o tematyce niepodległościowej: plastyczny, recytatorski i pieśni patriotycznej. Ich laureaci także zostali dzisiaj nagrodzeni.

Uczniowie szkół stowarzyszeniowych zaprezentowali przed gośćmi program artystyczny pt. „Kocham Cię, Polsko”. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na szkolne boisko, na którym został przygotowany piknik z dmuchańcami, trampolinami i watą cukrową z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

1 komentarz

  1. Co tam robi p.Barylski pseudo “Niszczyciel szkół”?

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.