Od kilku dni w sklepach spożywczych w Łowiczu i okolicy nie ma popularnego chleba z Piekarni Nieborów. Jak się dowiedzieliśmy, zaprzestała ona produkcji.

Piekarnia Nieborów. Wyroby piekarskie, które znajdowały się w ofercie piekarni.

Próbowaliśmy dodzwonić się do właściciela piekarni, niestety w piekarni nikt nie odbierał telefonu, zaś w telefonie komórkowym włącza się sekretarka. Ostatecznie dodzwoniliśmy się do Głowna, do piekarni prowadzonej przez ojca, właściciela tej w Nieborowie. Jak usłyszeliśmy, faktycznie zakład wstrzymał produkcję, ale nie zrezygnował z jej dalszego prowadzenia.

– Piekarnia w Nieborowie nie ma problemów finansowych, stoi bardzo dobrze, ale syn po 9 latach codziennej pracy, właściwie bez dnia wolnego, chce odpocząć, dlatego produkcja jest wstrzymana – powiedział nam przedsiębiorca z Głowna.

Zaznaczył on, że jego piekarnia dostarcza pieczywo w zastępstwie piekarni w Nieborowie do sklepów, z którymi ta współpracowała.

6 komentarzy

  1. a tak dobrze współpracowało się z tą piekarnią, ich chleb nam się najlepiej sprzedawał (był tak normalnie dobry jak żadko z innych miejsc)

  2. Najlepszy jaki znamy – chleb razowy z Nieborowa. Jeździlismy po niego aż ze Śląska i mroziliśmy większe ilości by mieć na zapas. Ogromne rozczarowanie podczas ostatniej wizyty w Nieborowie – chleba już nie było… Oby powrócił!

  3. dokladnie chlep byl dobry i dlugo swiezy .. dziwne ze nie produkuja

  4. Syn chce odpocząć? To co… Nie ma ludzi do pracy żeby piekli ten chleb, po który trzeba było iść do sklepu zaraz w godzinie dostawy żeby go dostać a na święta to nawet zapisy robić? Dziwne…

  5. Taaaaa a podobno pracownicy mówią o bankructwie to jaka jest prawda….

  6. chleb z Nieborowa – BARDZO DOBRY.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.