Bardzo ciekawie zapowiadają się halowe rozgrywki futsalu przewidziane na sobotę, 28 stycznia 2017 roku, gdyż rozstrzygać się będą losy zespołów walczących o tytuł mistrza Łowicza. Najpierw odbędą się mecze 10. kolejki Kia Open I ligi ŁoLiF, a wśród nich pojedynek pomiędzy Chińska Haczykowscy Subiekt – Drużyna Kia Łowicka, a na zakończenie dnia awansem zostanie rozegrane spotkanie 11. kolejki pomiędzy drużynami Novum Pędzące Imadła i Renix Eko-Plast.

Halówka

W niedzielę rozegrane zostaną pozostałe mecze 11. kolejki I ligi, zaś o 19.00 planowany jest Turniej Charytatywny “Żenia Cup” z udziałem: Gatta Active Zduńska Wola, AZS WSiU Malwee Łódź i Reprezentacja ŁoLiF Łowicz oraz Radni Miejscy Łowicza – Gminy Zduny.

 

Sobota – 2017.01.28:

9. kolejka Zina III ligi ŁoLiF:

godz. 13.00: FC Łaguszew – No. 16 Łowicz

godz. 13.30: GMG Elektrosystem ŁowiczGórki Łowicz

 

Zaległy mecz 8. kolejki Julomax II ligi ŁoLiF:

godz. 14.00: Alcatraz-Julomax Łowicz – Victoria Bielawy

 

9. kolejka Zina III ligi ŁoLiF:
godz. 14.30: Akacjowa-Team Dzierzgów – Karczma Bednarska Bednary

godz. 15.00: Dark-Chińska II Łowicz – PP Chruślin

godz. 15.30: Ha-Ha-Ha! Łowicz – FC Gągolin

Pauza: Bezedura Łowicz.

 

10. kolejka Kia Open I ligi ŁoLiF:

godz. 16.30: SMS DąbkowiceReklama Frog Łowicz

godz. 17.10: Błękitni DmosinBo-Dach Grudze

godz. 17.50: Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz Fantazja Głowno

godz. 18.30: Chińska Haczykowscy Subiekt Łowicz – Drużyna Kia Łowicka Łowicz

 

Awansem mecz 11. kolejki Kia Open I ligi ŁoLiF:

godz. 19.10: Novum Pędzące Imadła Łowicz Renix Eko-Plast Łowicz

 

Niedziela – 2017.01.29:

7. kolejka Robkol IV ligi ŁoLiF:

godz. 10.00: Strażacy Powiatu Łowicz – Żuberki.pl Łowicz

godz. 10.30: SMS II Dąbrowice – FC Jeziorko

godz. 11.00: KS Żychlin – Załoga Auto-Strefa Łowicz

godz. 11.30: OSP Soccer Stachlew – Kropidła Niepokalanów

godz. 12.00: Korona Junior Wejsce – Błękitni II Dmosin

godz. 12.30: ZSCKR Zduńska Dąbrowa – KS Ostrowiec

 

10. kolejka Julomax II ligi ŁoLiF:

godz. 13.30: GKS Jurny Buhaj Bedlno – Tor-Rem Bobrowniki

godz. 14.00: Gutenów Łowicz – Dąbro Łowicz

godz. 14.30: Alcatraz-Julomax Łowicz – Merc-OSP Karsznice Duże

godz. 15.00: KS Stefan Łowicz – Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin

godz. 15.30: Subiekt Nieborów – Victoria Bielawy

godz. 16.00: Baumit Łowicz – Bang-Bang Łowicz

godz. 16.30: Victoria Zabostów Duży – Laktoza Łyszkowice

 

11. kolejka Kia Open I ligi ŁoLiF:

godz. 17.00: Bo-Dach GrudzeZatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz

godz. 17.20: Drużyna Kia Łowicka Łowicz Błękitni Dmosin

godz. 18.20: Reklama Frog Łowicz – Chińska Haczykowscy Subiekt Łowicz

Pauza: SMS Dąbkowice i Fantazja Głowno

 

Turniej Charytatywny “Żenia Cup”:

godz. 19.00-21.00: Turniej Charytatywny “Żenia Cup” z udziałem: Gatta Active Zduńska Wola, AZS WSiU Malwee Łódź i Reprezentacja ŁoLiF Łowicz oraz Radni Miejscy Łowicza – Gminy Zduny.

Tagi:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *