W najbliższy weekend rozpoczną się mecze finałowe XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF, czyli Łowickiej Ligi Futsalu. W sobotę, 25 lutego 2017 roku, od rana odbędą się rozgrywki 1/32 finału, zaś po południu i w niedzielę, zaplanowane są spotkania 1/16, 1/8 i 1/4 finału.

 

Sobota – 2017.02.25:

1/32 finału XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF:

godz. 9.00: Akacjowa-Team Dzierzgów – No. 16 Łowicz

godz. 9.30: GMG Elektrosystem Łowicz – OSP Soccer Stachlew

godz. 10.00: KS Ostrowiec – Żuberki.pl Łowicz

godz. 10.30: Górki Łowicz – Laktoza Łyszkowice

godz. 11.00: Załoga Auto-Strefa Łowicz – Alcatraz-Julomax Łowicz

godz. 11.30: Strażacy Powiatu Łowicz – Karczma Bednarska Bednary

godz. 12.00: FC Jeziorko – Dark-Chińska II Łowicz

godz. 12.30: Bez Nazwy Łowicz Victoria Zabostów Duży

godz. 13.00: SMS II Dąbkowice FC Łaguszew

godz. 13.30: MarBud Chąśno FC Gągolin

godz. 14.00: Kropidła Niepokalanów – PP Chruślin

 

1/16 finału XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF:

godz. 15.00: Zwycięzca meczu (Akacjowa-Team Dzierzgów – No. 16 Łowicz) – SMS Dąbkowice

godz. 15.30: Zwycięzca meczu (GMG Elektrosystem Łowicz – OSP Soccer Stachlew) –

godz. 16.00: Zwycięzca meczu (KS Ostrowiec – Żuberki.pl Łowicz) – Tor-Rem Bobrowniki

godz. 16.30: Zwycięzca meczu (Górki Łowicz – Laktoza Łyszkowice) Chińska Haczykowscy Subiekt Łowicz

godz. 17.00: Zwycięzca meczu (Załoga Auto-Strefa Łowicz – Alcatraz-Julomax Łowicz) Reklama Frog Łowicz

godz. 17.30: Zwycięzca meczu (Strażacy Powiatu Łowicz – Karczma Bednarska Bednary) – Baumit Łowicz

godz. 18.00: Zwycięzca meczu (FC Jeziorko – Dark-Chińska II Łowicz) – Victoria Bielawy

godz. 18.30: Zwycięzca meczu (Bez Nazwy Łowicz – Victoria Zabostów Duży) Renix Eko-Plast Łowicz

godz. 19.00: Zwycięzca meczu (SMS II Dąbkowice – FC Łaguszew) – Bang-Bang Łowicz

 

Niedziela – 2017.02.26:

1/16 finału XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF:

godz. 9.00: Zwycięzca meczu (MarBud Chąśno – FC Gągolin) – Novum Pędzące Imadła Łowicz

godz. 9.30: Dąbro Łowicz – Gutenów Łowicz

godz. 10.00: Błękitni II Dmosin – Bo-Dach Grudze

godz. 10.30: GKS Jurny Buhaj Bedlno – Zatorze Zu-An Dach-Lux Łowicz

godz. 11.00: Gladiatorzy z Miasta Noży Żychlin – Merc-OSP Karsznice Duże

godz. 11.30: Subiekt Nieborów – KS Stefan Łowicz

godz. 12.00: Zwycięzca meczu (Kropidła Niepokalanów – PP Chruślin) – Drużyna Kia Łowicka Łowicz

 

1/8 finału XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF:

godz. 12.30-17.00:

1/4 finału XXIV edycji Pucharu Ligi ŁoLiF:

godz. 17.00-19.40:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *