Zespół Szkół Specjalnych w Głownie może poszczycić się nowoczesną pracownią do biofeedbacku z wartym 15 tys. zł urządzeniem, zakupionym dzięki finansowemu wsparciu wielu przyjaciół placówki.

Doceniając ich zaangażowanie i pomoc, dzisiejszą (28 marca) uroczystość otwarcia pracowni biofeedbacku połączono z uhonorowaniem darczyńców specjalnie na tę okoliczność zaprojektowanymi medalami “Serce Sercu” oraz podziękowaniami. Ta oficjalna część spotkania odbyła się na szkolnym holu. Zgromadzili się na nim goście oraz nauczyciele i uczniowie wszystkich szkół ZSS, jak również  przedszkolaki, które wykonały piosenkę o wiośnie.

Dekoracji zasłużonych darczyńców efektownymi medalami, zaprojektowanymi przez artystę i nauczyciela Dariusza Młynarczyka, dokonał dyrektor ZSS Maciej Lisowski w asyście nauczycielki Justyny Oskroby. W dalszej części spotkania pani Justyna wystąpiła też w części demonstracyjnej – na jej osobie pokazano biofeedbackową stymulację fal mózgowych odpowiedzialnych za koncentrację. Trening przeprowadził terapeuta biofeedbacku Kamil Latosiewicz.

Wcześniej pracownię otwartą na drugim piętrze ZSS poświęcił dziekan dekanatu głowieńskiego ks. dr Stanisław Banach.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z otwarcia pracowni i uroczystości szkolnej:

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.