Łowicz przyłącza się do organizowanej w wielu miejscach na świecie akcji ewangelizacyjnej „Wielka misja na placach”. Podczas trzech majowych niedziel – 14, 21 i 28 maja od godziny na Nowym Rynku członkowie neokatechumenatu dzielić się będą z wszystkimi chętnymi modlitwą, naukami oraz świadectwami z własnego życia.

Przyświecać im będzie hasło przewodnie „Chrystus Cię kocha – przyjdź, posłuchaj”.
„Wielka Misja na Placach” została została zainicjowana w 2013 r. w odpowiedzi na apel papieża Franciszka, aby nie zachowywać wiary tylko dla siebie, ale dzielić się nią z innymi.
Od tej pory w okresie wielkanocnym prowadzą ją wspólnoty neokatechumenalne w różnych miastach świata, wybierając miejsca publiczne, tłumnie odwiedzane.

1 komentarz

  1. Dlaczego redakcja portalu http://www.lowicz24.eucenzoruje komentarze???
    Komentarze są wyrazem zdania czytelników.
    Osoby czujące się “poszkodowane” najczęściej pobierają wynagrodzeni z podatków obywateli miasta Łowicza. Etyka urzędnika po licjanta wymaga zachowań i postępowania zgodnie z konstytucją, a nie carskim podejściem urzędniczym. Pretensje i inne uwagi do Pana Boga, ale ten wymaga tego samego czyli pretensje do siebie. Jak ktoś tego nie rozumie to ma ograniczony umysł.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *