Od godziny do hali OSiR przy ul. Jana Pawła II w Łowiczu wpuszczana jest publiczność na turniej charytatywny “Gwiazdy na Gwiazdkę”, choć wszystkie przygotowane “cegiełki” czyli bilety wstępu, zostały sprzedane.

Otwierając imprezę burmistrz Łowicza Krzysztof Kaliński powiedział, że Łowicz jest dzisiaj stolicą piłki halowej, charytatywnej piłki oraz dobrych serc. Dochód z imprezy będzie bowiem przeznaczony na leczenie i rehabilitację 4-letniego Olusia Szymańskiego, który zmaga się z dziecięcym porażeniem mózgowym.

Burmistrz wymienił też nazwiska  “Dobrych Dusz” Gwiazd na Gwiazdkę od początku ich organizowania. Są to: Bogusław Bończak, Paweł Doliński, Krzysztof Olko, Robert Wilk, Marcin Zając, Krystian Cipiński i Zbigniew Kuczyński.  

Chłopiec jest obecny na turnieju wraz z rodzicami: Magdaleną i Grzegorzem i starszą siostrą Julią. W rozmowie z nami jego tata powiedział nam, że to jego szczęśliwy dzień. Jest bardzo wdzięczny organizatorom i wszystkim, którzy przyszli. Bardzo się cieszy, że tak dużo osób przyszło. Ma nadzieję, że OSiR nie “pęknie w szwach”.

Jest już po prezentacji zawodników i właśnie rozpoczyna się pierwszy mecz pomiędzy drużynami ryba Team oraz PKO BP. przed nami licytacje i moc atrakcji.

Więcej na ten temat:

Gwiazdy na Gwiazdkę rozkręcają się

Rekord Gwiazd na Gwiazdkę pobity podwójnie!

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.