Jak co roku wójt gm. Głowno Marek Jóźwiak wręczył nagrody uczniom gminnych zespołów szkół, którzy w zakończonym roku szkolnym odnieśli sukcesy w konkursach i mistrzostwach sportowych.

Uroczysta gala odbyła się dziś, 30 czerwca w ośrodku kultury w Bronisławowie. Obok wójta Marka Jóźwiaka, władze gminy Głowno reprezentowały przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Praworządności Beata Soczyńska i sekretarz gminy Jolanta Szkup.

Z grona uczniów Zespołu Szkół w Lubianokowie nagrodzono: Martynę Filipińską, Magdalenę Fortunę, siostry Ilonę i Malwinę Jabłońskie, Darię Sędzikowską, Wiktorię Skowron, Monikę Sokołowską, Ewę Wojciechowską, Wiktorię Małek i Monikę Marciniak, Cypriana Grzelaka i Zuzannę Staniszewską.

Z grona uczniów ZS w Popowie Głowieńkim wójt nagrodził w tym roku:Oliwię Woźniak, Patrycję Krzeszewską, Zuzannę Śliwkiewicz i Małgorzatę Szadkowską, Kacpra Dziedzielę, Wiktora Szeligę, Mateusza Warzywodę, Maję Zgierską i Dorotę Zgierską.

Z grona uczniów ZSP w Mąkolicach doceniono: Szczepana Zjawionego, Sandrę Mitek i Natalię Dałek, Patrycję Maciak i Wiktorię Kałużę, Gabrielę Dałek i Klaudię Koślin oraz Wiktora Karpińskiego.

O tym za co otrzymali nagrody napiszemy w gazetowym wydaniu “Wieści”. Większość z nagrodzonych uczestniczyła w gali, nagrody dla nieobecnych uczniów przekazano dyrektorom. Osobne listy gratulacyjne wójt wręczył rodzicom nagrodzonych uczniów oraz współautorom ich sukcesów, czyli nauczycielom.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.