Podczas piątkowego spotkania 25. turnieju XVIII edycji Otwartych Mistrzostw Łowicza w dartcie 501 skład ekipy zamknął się w liczbie siedmiu zawodników.

Rozgrywki odbywały się więc w systemie “każdy z każdym”. Najwięcej zwycięskich legów (12:2) rozegrał Marcin Wroński, który tym samym zajął pierwsze miejsce. Na drugiej pozycji uplasował się Jacek Kocus, zaś trzeci był Michał Kryszkiewicz. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Artur Wójcik (4), ex aequo Mieczysław Różycki i Paweł Adamczyk oraz Bogdan Adamczyk (7).

Żadnych zmian nie ma w czołówce klasyfikacji generalnej. Na pozycji lidera pozostaje Sylwester Grzanka, na drugim miejscu, już tylko z czterema punktami straty, znajduje się Kocus, a za nim Kryszkiewicz.

Następny turniej zostanie rozegrany w piątek, 24 marca 2017 roku, o godz. 19.00.