Zachęcamy do udziału w naszym konkursie fotograficznym. Nie trzeba dysponować super sprzętem – bo chodzi w nim o spostrzegawczość i o pamięć.

Zadanie jest proste: trzeba sfotografować, nawet telefonem komórkowym, takie miejsce w Łowiczu lub okolicy, w którym coś dobrego się zadziało lub dzieje z wykorzystaniem pieniędzy z Unii Europejskiej.

Przyzwyczailiśmy się już, że te pieniądze płyną szerokim strumieniem, ale warto się czasem zatrzymać i uświadomić sobie, jak wiele jest takich miejsc wokół nas, które dzięki nim pozytywnie się zmieniły. I to uwiecznić na zdjęciu. A potem zdjęcie wysłać na konkurs.

Nie kojarzysz tak z marszu gdzie zrobić zdjęcie? Zobacz park na Błoniach, ulicę Starorzecze, przejedź się ścieżką rowerową wzdłuż ul. Piłsudskiego lub nowoczesnym pociągiem do Łodzi, przespaceruj się ulicą 3 Maja, zajrzyj na budowę wiaduktu przy dworcu… Obejrzyj się wokół siebie, a tematów dostrzeżesz więcej.

Zdjęcie z podpisem i adnotacją: „Nowy Łowiczanin” – wyślij mailem pod adresem konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018.

Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca w Nowym Łowiczaninie oraz na naszym portalu Łowiczanin.info oraz na stronie www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy oczywiście w Nowym Łowiczaninie oraz na Łowiczanin.info.

No i najważniejsze: redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Zachęcamy do udziału.

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu „InForMe – Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce” realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”.
Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany.