Po wyrównanej grze, wyrównany wynik osiągnęli zawodnicy w meczu 3. kolejki I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1 pomiędzy Pelikanem-2000 Łowicz a Sportem-Perfect Łódź. Podopieczni trenera Artura Balika zremisowali u siebie w niedzielę, 9 kwietnia 2017 roku, z gośćmi 1:1.

Zarówno pierwsza, jak i druga połowa spotkania miała bardzo wyrównany przebieg. Najpierw rywale stworzyli bardzo niebezpieczną sytuację pod bramką biało-zielonych, gdy po dośrodkowaniu jeden z zawodników Sportu oddał strzał, w wyniku którego piłka, szczęśliwie dla gospodarzy, trafiła w poprzeczkę. Swojej stuprocentowej szansy nie wykorzystał również Eryk Woliński – po strzale na bramkę piłka odbiła się od słupka i poszybowała w pole. Mimo kilku udanych akcji, żadnej z drużyn nie udało się wnieść zmian w wyniku spotkania.

Udało się to Pelikanowi dopiero w drugiej połowie. W 48. minucie gry Kacper Wiechno wykończył ładną akcję i posłał piłkę w bramkę, której nie zdołał przejąć golkiper gości. Biało-zieloni chcieli iść za ciosem, ale zostali przystopowani przez łodzian, którzy przejęli piłkę i idąc prawą stroną boiska doprowadzili do remisu w 54. minucie gry. Kolejne minuty nie przyniosły już żadnego gola, choć ostatni kwadrans należał bardziej do rywali.

– Mecz był bardzo wyrównany. Myślę, że wynik nie krzywdzi żadnej ze stron – powiedział po meczu trener Balik.

3. kolejka I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych B1:
MUKS Pelikan-2000 Łowicz – Sport-Perfect Łódź 1:1 (0:0); br.: Kacper Wiechno (48) – (54).
Pelikan:  Aleksander Krajewski – Michał Wawrzyńczak, Tomasz Wudkiewicz, Kamil Papiernik, Kamil Bogusz – Mateusz Sekuła (52 Wojciech Guzek), Mikołaj  Zimowski, Kuba Sokół, Szymon Kowalczyk (48 Adrian Rosa), Eryk Woliński – Kacper Wiechno.

ŁKS Łódź – GKS Bełchatów 1:2
MGUKS Pogoń Zduńska WolaKS Ceramika Opoczno 0:0
RKS UKS Mechanik Radomsko – AKS SMS Łódź 2:2

1. GKS Bełchatów (1) 3 9 9-2
2. Sport-Perfect Łódź (2) 3 7 7-2
3. KS Ceramika Opoczno (3) 3 5 4-2
4. AKS SMS Łódź (4) 3 4 9-4